Olga Frycz
Fot. Instagram @tojafrycz
o tym się mówi

Olga Frycz pogodziła się z ojcem? To zdjęcie wiele wyjaśnia

Ich relacja od lat jest skomplikowana...

Monika Katarzyna Krupska 15 lipca 2018 19:29
Olga Frycz
Fot. Instagram @tojafrycz

Ta relacja nigdy nie należała do prostych, jednak po latach kłótni wszystko wskazuje na to, że idzie ku dobremu. Olga i Jan Fryczowie nie odzywali się ze sobą przez lata, jednak teraz postanowili naprawić relację. Dlaczego dopiero tak późno? 

Czy Olga Frycz wybaczyła ojcu? 

Relacja Olgi Frycz z ojcem Janem przez lata uchodziła za skomplikowaną. Aktorka miała za złe ojcu, że ten porzucił rodzinę i odszedł do innej kobiety. „Zbyt dobrze go nie znam. Wyprowadził się, gdy byłam mała i rzadko się widywaliśmy”, powiedziała Olga siedem lat temu w jednym z wywiadów. Pytana o to, czy zawdzięcza coś ojcu wyprowadzała od razu dziennikarzy z błędu i mówiła, że jej znany ojciec starł się jak mógł, by wybrała dla siebie inny zawód niż aktorstwo. 

„Nie chciał, żebym została aktorką, mówił, że dla kobiety to jest zawód podobny do prostytucji. To czekanie, czy ktoś cię zechce, negocjowanie stawki. Nie ma w tym piękna”, powiedziała. „Nie wiem, czy jest ze mnie zadowolony, bo nie chwali. Śmieszne, gdy ktoś czasem mówi, że tata załatwia mi role. On nie jest typem ojca zakochanego w córce, który robi wszystko, by ułatwić jej życie. Nie przeżywa moich premier, ogląda film po jakimś czasie. Gdy jestem na planie, pojawia się czasem myśl, że ojciec będzie to widział. Wtedy się spinam”, mówiła.

Trudne relacje pomiędzy Olgą, a jej ojcem powoli najprawdopodobniej stają się być jednak przeszłością. Czy wpływ na to ma pierwsza ciąża aktorki? Dowodem tego może być zdjęcie, którym była gwiazda M jak Miłość pochwaliła się w sieci. 

Fani aktorów od razu zauważyli podobieństwo między ojcem, a córką. „Podobna jesteś kochana bardzo do taty”, „Uwielbiam oboje. Pamiętam od początku karierę taty i Ciebie Olu też obserwuje i tak samo zachwycasz. Maleństwo też pewnie pójdzie w Wasze ślady, ale również przyszłego Taty, bo napewno na to zasługuje. Wspieram i trzymam kciuki”, pisali internauci. 

Myślicie, że Olga wybaczyła w końcu ojcu?  

 

👨‍👧Olga z Tatą. #tata #dauther #father #master

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 

🎬To był najpiękniejszy czas. 19 lat temu. Mój debiut filmowy 🎬. Wcześniej grywałam w teatrach telewizji, ale Elka w Weiserze to była moja pierwsza tak duża rola. Wspominam ten czas ze łzami w oczach i z ogromnym sentymentem. Jestem wdzięczna mojej Mamie, że wysłała mnie wtedy na casting w tajemnicy przed tatą 😂. Pamietam, że było kilka etapów, bardzo dużo dziewczynek z całej polski. Pamiętam, że na jednym z ostatnich etapów spotkałam na ul. Chełmskiej (wytwórnia filmów fabularnych) Cezarego Pazurę i tak strasznie chciałam od niego autograf (oglądałam 13 posterunek), ale wstydziłam się podejść 😂🤷🏼‍♀️. Pamiętam Panią Ewę Andrzejewską reż. castingu, która na planie zdjęciowym była dla mnie jak mama. Pierwsze przymiarki sukienek CZERWONYCH ❤️uszytych przez kostiumograf Magdę Biedrzycką, moje samodzielne wyjazdy do Warszawy, próby z chłopakami i później cały okres zdjęciowy który trwał od 22 czerwca przez prawie całe wakacje. Zdjęcia były w Wałbrzychu i okolicach a mieszkaliśmy w hotelu Skarbek, pamietam 🙌🏻. Pamietam, że w restauracji hotelowej były ogromne zestawy lodowe Melba, strasznie drogie, ale byłam taka dumna, że mogę sobie je kupować do woli bo przecież już sama zarabiam na te lody 🍦. Cała ekipa filmowa była wspaniała !! Wszyscy wiedzieliśmy, że pracujmy przy wyjątkowym filmie. Wojciech Marczewski, reżyser, był moim pierwszym Nauczycielem i Mistrzem. Wspaniały Człowiek o wielkim sercu ❤️. Piszę o tym dlatego bo przez przypadek ostatnio trafiłam na YouTube na making of Weisera czyli taki "film o filmie". Są zdjęcia z castingów, nasze rozmowy z reżyserem, są fragmenty jak chłopaki wyznają mi miłość 🙈, rozmowy z Krystyną Jandą, Markiem Kondratem. Bardzo bardzo ciekawe materiały dla osób, które film "Weiser" pamiętają i lubią. Link do "filmu o filmie" dam na górze w bio ⬆️. A cały film "Weiser" można obejrzeć również legalnie na YouTube. Zapraszam 🤗. Fot. Piotr Bujnowicz #memory #childhood #movie #actress #weiser #debut #studiofilmowetor 🎞

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.