Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Ola Żebrowska na czułym zdjęciu z nowo narodzoną córką. Tak wygląda macierzyństwo  

Żona Michała Żebrowskiego poprosiła o radę w kwestii pewnego dylematu 

Dorota Falkowska 8 sierpnia 2022 09:06
Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski powitali na świecie czwartą pociechę. Małżeństwo wychowuje trzech synów Franciszka (ur. w 2010), Henryka (ur. w 2013) oraz Feliksa (ur. w 2020), a pod koniec lipca do ich rodziny dołączyła córka. Szczęśliwi rodzice nie podzielili się jeszcze, jak ją nazwali. Michał Żebrowski w rozmowie z "Faktem" pokusił się jednak o adekwatny do obecnych wydarzeń żart. Zapytany o imię córki, odpowiedział: "Trwają narady, ale najprawdopodobniej Inflacja". 

Aleksandra Żebrowska na zdjęciu z córeczką. Prawdziwa strona macierzyństwa

Aleksandra Żebrowska znana jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Żona aktora nie lukruje rzeczywistości, zdobywa się na wiele żartów i skupia na pokazywaniu dystansu do codzienności i macierzyństwa. Tak było i tym razem, przy okazji opublikowania bardzo wzruszającego i pełnego czułości zdjęcia z nowo narodzoną córeczką.

Pod zdjęciem, na którym widać, jak dziewczynka śpi przytulona do piersi, zawinięta w bluzę mamy, Aleksandra Żebrowska napisała: "Miękko i ciepło. Przewinąć czy nie budzić?". 

Mama czwórki dzieci nie ukrywa przy tym, że jest to odwieczny dylemat, z którym mierzą się wszyscy rodzice. Obserwatorki instagramowego profilu pospieszyły z odpowiedziami:

Nie budzić. Sen to świętość.

Póki się nie wylewa z pampersa, nie budzić.

Nie budzić. Odpocząć

Zasada nr jeden: jak śpi to nie budzić

Zdecydowanie nie budzić – iść w drzemkę. 

Zobacz także: Poznał ją, gdy była dzieckiem... Oto historia miłości Michała i Aleksandry Żebrowskich

Aleksandra Żebrowska w sesji dla Viva! 11/2022

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…