Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O tym jest głośno

Michał Żebrowski zdradził płeć dziecka! Aktor zdobył się na niecodzienny żart

Wraz z żoną powitał na świecie czwarte dziecko

Marta Nawacka 1 sierpnia 2022 07:51
Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Michał Żebrowski i jego małżonka, Aleksandra Żebrowska, po raz czwarty zostali rodzicami. Radosną nowiną aktor podzielił się za pośrednictwem mediów społecznościowych, publikując urocze zdjęcie świeżo upieczonej mamy i maleństwa. W najnowszym wywiadzie potwierdził płeć najmłodszej pociechy i żartobliwie odniósł się do pomysłu na imię.

Aleksandra Żebrowska urodziła czwarte dziecko

W lutym tego roku żona aktora podzieliła się radosną wiadomością, że spodziewa się kolejnego dziecka. Z kolei wczoraj w mediach społecznościowych Michała Żebrowskiego pojawiło się urocze zdjęcie jego żony, Aleksandry Żebrowskiej, z noworodkiem. Fotografię podpisał „Mama x4”, nie zdradzając przy tym, jakiej płci jest ich najmłodsza pociecha. Żona aktora nigdy nie ukrywała, że marzy jej się duża rodzina, gdyż sama posiada siedmioro rodzeństwa i od zawsze doskonale odnajdywała się w roli matki, którą praktykowała zajmując się siostrami i bratem. „Zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą”, mówiła w jednym z wywiadów.

Czytaj też: Jarosław Bieniuk wspomina Anię Przybylską. Udostępnił ich prywatne, archiwalne zdjęcie

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Aleksandra Żebrowska w sesji dla magazynu VIVA!, 2022 rok

Michał Żebrowski potwierdził płeć czwartego dziecka

Jeszcze przed narodzinami czwartej pociechy Michała i Aleksandry Żebrowskich przedsiębiorstwo kobiety informowało o płci kolejnego potomka małżonków. „To dziewczynka! Kolejne dziecko Francis & Henry jest w drodze. Gratulacje dla naszej pięknej założycielki i CEO Oli Żebrowskiej. Życzymy wszystkiego najlepszego i zamierzamy notować, jak to wszystko robisz”. Teraz płeć maluszka potwierdził szczęśliwy i dumny tata, przy okazji żartując z wybranego imienia.

Na pytanie dziennikarza Faktu o pomysł na imię, aktor odpowiedział: „Trwają narady, ale najprawdopodobniej „Inflacja”, pozdrawiam, MŻ”, wyznał Michał Żebrowski. Przypomnijmy, że para wychowuje już trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Małżonkom serdecznie gratulujemy, a mamie i maleństwu życzymy dużo zdrowia!  

Zobacz także: Agnieszka Chylińska ma problem ze zdrowiem przez „Mam Talent!”. Z czym się zmaga?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…