EN_01349453_0014, Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News
Z życia gwiazd

Agnieszka Chylińska ma problem ze zdrowiem przez „Mam Talent!”. Z czym się zmaga?

Jurorka zdobyła się na szczere wyznanie

Marta Nawacka 31 lipca 2022 14:08
EN_01349453_0014, Agnieszka Chylińska
Fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Chylińska od lat jest obecna na polskiej scenie muzycznej i cieszy się ogromną popularnością oraz sympatią fanów. Wokalistka z powodzeniem spełnia się także jako jurorka w programie „Mam Talent!”. Okazuje się jednak, że udział w show sporo ją kosztuje... Artystka opowiedziała o problemach zdrowotnych, z jakimi się zmaga.

Agnieszka Chylińska – spełniona mama i artystka

Swoją karierę wokalistka zaczynała przed laty w zespole O.N.A., a z czasem rozpoczęła karierę solową. Cieszy się sporą popularnością i sympatią fanów. W życiu prywatnym jest szczęśliwą żoną, jednak o jej rodzinie wiadomo niewiele. Agnieszka Chylińska jest mamą trójki dzieci: Ryszarda, Estery oraz Krysi i z powodzeniem łączy karierę zawodową z obowiązkami rodzicielskimi. Mimo że bardzo chroni prywatność swojej rodziny, to ostatnio zdradziła fanom, że „jest mamą wyjątkowego dziecka”. Artystkę możemy oglądać również w programie rozrywkowym TVN „Mam Talent!”, w którym jest jurorką. Jak się okazuje, nie jest to łatwe zadanie...

Czytaj też: Aleksandra Żebrowska urodziła! Michał Żebrowski pokazał urocze zdjęcie

EN_01404819_0313, Agnieszka Chylińska, 2019, program Mam Talent
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Agnieszka Chylińska, 2019, program Mam Talent

Agnieszka Chylińska ma problemy zdrowotne przez „Mam Talent!”

W rozmowie z Co za tydzień wokalistka zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak wiele kosztuje ją bycie jurorką w popularnym show. Okazuje się, że mimo wielu lat spędzonych na planie programu, Agnieszka Chylińska wciąż martwi się, czy jej oceny wobec uczestników na pewno są sprawiedliwe, a decyzje, które podjęła słuszne. „o ciężka praca, głównie związana z tym, aby być uczciwym. Uczymy się metodą prób i błędów. Ja jestem cały czas w tym procesie, ponieważ za każdym razem jest inaczej. Nie zakładam jakiegoś uniformu jurorki Agnieszki Chylińskiej z poprzedniej edycji. Bo czasami jest tak, że to, co działało w zeszłej edycji, już nie działa. Po pierwsze dzieciaki idą do przodu […] każdy jest indywidualnością, więc ja nie mogę gadać tego samego”, wyznała.

Artystka tak przeżywa wszystkie nagrania, że ma przez to problemy ze snem. Program często obfituje w silne emocja, a Agnieszka Chylińska po każdym z odcinków wciąż zastanawia się nad swoimi decyzjami i je analizuje. „Myślę, że to jest mało profesjonalne z mojej strony, bo może powinno być tak, że wraz ze zgaśnięciem lampki kamery powinnam wracać do swoich spraw. Natomiast rzeczywiście jest trud z zaśnięciem. Zawsze się zastanawiam, czy byłam sprawiedliwa, czy słowa, których użyłam, były adekwatne, czy czasem nie byłam za mocna”, zwierzyła się w rozmowie z Co za tydzień 

Zobacz także: Tomasz Zubilewicz przygotował dla żony wyjątkową niespodziankę. Tak uczcili 35. rocznicę ślubu!

Agnieszka Chylińska o macierzyństwie: „Dwoje moich dzieci są dzieciakami szczególnej troski”
Fot. Adam Burakowski/REPORTER

Agnieszka Chylińska, nagranie programu Mam Talent, 27.06.2021

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.