Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Żebrowska urodziła! Michał Żebrowski pokazał urocze zdjęcie

Dumna mama zamieściła pierwszą fotografię z maleństwem

Olga Figaszewska 30 lipca 2022 18:51
Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Aleksandra i Michał Żebrowscy zostali rodzicami! Powitali na świecie czwartą pociechę. Dumny tata podzielił się z fanami uroczym zdjęciem. W komentarzach nie zabrakło gratulacji i życzeń. Fotografia pojawiła się także na profilu ukochanej aktora.

Aleksandra Żebrowska urodziła 

Aleksandra Żebrowska jest w stałym kontakcie z obserwatorami. Kobiety doceniają jej szczere, pełne dystansu  opisy „scen z życia macierzyńskiego”. Identyfikują się z nią, a to działa także w drugą stronę.

Jakiś czas temu Aleksandra Żebrowska przekazała  cudowną wiadomość, że wkrótce do ich rodziny dołączy kolejna wspaniała istota. Wspólnie z Michałem Żebrowskim doczekali się trzech niezwykłych chłopców: Franciszka, Henryka, Feliksa. „Odkąd po raz pierwszy zostałam mamą w wieku 23 lat, na pewno bardzo się zmieniłam jako człowiek, jako kobieta. Więc myślę, że każde macierzyństwo jest mieszanką: zmieniającego się wieku, przeżyć, pragnień, oczekiwań oraz tego, czego przez te lata się nauczyłam”, mówiła niedawno w wywiadzie VIVY!.

Czytaj też: Aleksandra Żebrowska: „Nie zawsze muszę mieć rację i znać odpowiedzi na wszystko, żeby być wartościową mamą

„Z dnia na dzień stałam się inną osobą, zmieniłam się fizycznie, emocjonalnie, hormonalnie i psychicznie. Zaczęłam prowadzić inny tryb życia, miałam nowe troski, radości, przestałam myśleć o sobie. Do tego doszedł lęk o zdrowie dzieci i wątpliwości, czy będę dobrą mamą… To są rzeczy, na które kompletnie nie byłam przygotowana. Zresztą nie da się do nich przygotować, nawet jeśli przeczytasz mnóstwo fachowych książek. Kiedy byłam w ciąży z drugim dzieckiem, wiedziałam, z czym będę się mierzyć. Ale dopóki tego nie doświadczysz, trudno to zrozumieć”, opowiadała o tym, jak zmieniło ją macierzyństwo.

Teraz Michał Żebrowski podzielił się z fanami zdjęciem uśmiechniętej żony i poinformował, że ich pociecha jest już na świecie. Kadr wykonany na porodówce aktor opatrzył następującym podpisem: „Mama x4”. Wkrótce potem na Instagramie Aleksandry Żebrowskiej pojawiło się wyjątkowe zdjęcie z pociechą. Maleństwo ma na sobie czapeczkę w kolorze pudrowego różu. Małżonkowie nie zdradzili, czy do ich rodziny dołączyła córeczka czy synek. 

W komentarzach pojawiły się gratulacje i życzenia. My również się do nich przyłączamy! Wszystkiego najlepszego dla mamy i maleństwa! 

 

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.