Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski
Wspomnienie

Jarosław Bieniuk wspomina Anię Przybylską. Udostępnił ich prywatne, archiwalne zdjęcie

Pod wpisem nie zabrakło komentarzy fanów

Marta Nawacka 31 lipca 2022 19:45
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Już niedługo do kin trafi biograficzny film opowiadający o życiu i karierze Anny Przybylskiej. W oczekiwaniu na produkcję były partner zmarłej w 2014 roku aktorki, Jarosław Bieniuk, udostępnił na swoim profilu na Instagramie archiwalną fotografię z ukochaną. Pod zdjęciem natychmiast pojawiły się komentarze fanów kobiety.

Ania Przybylska i Jarosław Bieniuk – ich miłość przerwała śmierć

Popularna aktorka i piłkarz stanowili jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Wspólnie doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. Rodzinne szczęście nie trwało jednak zbyt długo. Wszystko skończyło się w październiku 2014 roku, kiedy Ani Przybylskiej nie udało się wygrać z rakiem trzustki... Zakochani zdawali się tworzyć parę idealną, oboje też chętnie wypowiadali się na temat swojego związku oraz tego, jakim wsparciem są dla siebie nawzajem.

Czytaj też: Tomasz Zubilewicz przygotował dla żony wyjątkową niespodziankę. Tak uczcili 35. rocznicę ślubu!

Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Anna Przybylska z dziećmi w sesji dla magazynu VIVA!, grudzień, 2011 rok

Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011, VIVA! 25/2011
Fot. Marlena Bielińska/move

Anna Przybylska z dziećmi w sesji dla magazynu VIVA!, grudzień, 2011 rok

Jarosław Bieniuk zamieścił wyjątkowe zdjęcie z Anią Przybylską

7 października, niemal równe osiem lat po śmierci aktorki, do kin trafi biograficzny film opowiadający o jej karierze i życiu. W oczekiwaniu na produkcję Telewizja Polska zdecydowała się oddać hołd Ani Przybylskiej i ponownie wyemitować serial „Złotopolscy”, który przyniósł jej sławę. TVP zamierza zacząć emisję 1 sierpnia, od odcinka, w którym po raz pierwszy zobaczyliśmy zmarłą aktorkę, czyli serialową Marylkę Bakę.

Jarosław Bieniuk w oczekiwaniu na film „Ania” udostępnił na swoim profilu na Instagramie archiwalne zdjęcie z ukochaną. Widać na nim rozbawioną Anię Przybylską, która z przekąsem pokazuje język do aparatu. Były piłkarz podpisał fotografię serduszkiem, a pod jego wpisem momentalnie zaczęły pojawiać się wpisy fanów. Aktorka wciąż pozostaje w sercach nie tylko rodziny i przyjaciół, ale także widzów. „Nie dało się jej nie kochać”, brzmi jeden z komentarzy i trudno się z nim nie zgodzić...  

Zobacz także: Agnieszka Chylińska ma problem ze zdrowiem przez „Mam Talent!”. Z czym się zmaga?

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk
Fot. Marek Straszewski

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk w sesji dla magazynu VIVA!, 2008 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.