Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk w wzruszających słowach o Annie Przybylskiej: „Miałem komu się zwierzyć, z kim porozmawiać”

Sportowiec wspomina swój związek

Karol Sowa 4 lipca 2022 09:54
Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

W październiku 2014 roku Anna Przybylska odeszła na zawsze. W wieku 36 lat przegrała walkę z rakiem trzustki. Miała ogromny talent, silną osobowość oraz urodę. Do dzisiaj wielu ludzi nie może pogodzić się z jej przedwczesną śmiercią. Jedną z takich osób jest jej partner Jarosław Bieniuk. W najnowszej rozmowie z Łukaszem Kadziewiczem wspomina swoją partnerkę. „Ustabilizowało mi karierę to, że poznałem Anię w dosyć młodym wieku, miałem 22 lata”, opowiadał.

Jarosław Bieniuk o związku z Anną Przybylską 

Jarosław Bieniuk w podcaście W cieniu sportu wspominał swoją ukochaną. Nie krył wdzięczności, że to właśnie ona stanęła na jego drodze i mogli chociaż przez chwilę dzielić swoją miłość. „Mi bardzo dużo dało i pamiętam, że to był taki naprawdę przełącznik w mojej karierze, to jak się ustabilizowałem i ze mną zamieszkała Ania”, opowiadał.

Jak wiadomo, przez wiele lat grał zawodowo w piłkę nożną. W tej samej rozmowie zwrócił się również do początkujących sportowców: „Trzeba się też uczyć, jak nie odfrunąć. Nie zachłysnąć się sukcesami, tak samo nie pielęgnować porażek. Myślę, że to metodą prób i błędów (...) My uczyliśmy się, ja przynajmniej, na swoich błędach. Na szczęście gdzieś tam potrafiłem w pewnym momencie zobaczyć, że popełniłem błąd, że być może nie powinienem się tak zachować, powinienem zupełnie inaczej zareagować”, słyszeliśmy.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Katarzyna Bujakiewicz wspomina przyjaźń z Anną Przybylską. Były ze sobą bardzo blisko…

Anna Przybylska
Fot. Marek Straszewski

Anna Przybylska
Fot. Marek Straszewski

Jarosław Bieniuk i Ania Przybylska: początki związku

Co mówił o związku z Anną Przybylską? „Mi bardzo dużo dało i pamiętam, że to był taki naprawdę przełącznik w mojej karierze, to jak się ustabilizowałem i ze mną zamieszkała Ania (...) To nie chodzi nawet o to, że ja gdzieś jeździłem na imprezy, tylko np. grałem sobie do godz. 2 w jakieś gry na komputerze. Jak jesteś już w związku, to przede wszystkim kładziesz się o tej samej porze spać ewentualnie obejrzysz jakiś film.

Po drugie taka stabilizacja w sporcie i rytm jest bardzo ważny. Pamiętam, że miałem wtedy super sezon (...) Ustabilizowało mi karierę to, że poznałem Anię w dosyć młodym wieku, miałem 22 lata. Miałem ten taki bufor, miałem komu się zwierzyć, z kim porozmawiać. Myślę, że to jest bardzo ważne”, mówił. 

Jarosławowi Bieniukowi oraz jego dzieciom życzymy dużo siły i zdrowia!  

CZYTAJ TEŻ: Planowali ślub, nie zdążyli go wziąć... Oto historia miłości Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Anna Przybylska
Fot. Marek Straszewski

Anna Przybylska, VIVA! grudzień 2011
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

jak dzieci anny przybylskiej dogaduja sie z macocha
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.