Ola Żebrowska, Michał Żebrowski
Fot. Instagram Michała Żebrowskiego
O tym jest głośno

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży! Udostępniła zdjęcie z radosną nowiną

Pod wpisem posypały się gratulacje

Marta Nawacka 6 lutego 2022 20:30
Ola Żebrowska, Michał Żebrowski
Fot. Instagram Michała Żebrowskiego

Od 12 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo i wspólnie wychowują trzech synów. Żona Michała Żebrowskiego nie ukrywa, że doskonale czuje się w roli mamy. Dzisiaj zamieściła na swoim Instagramie wpis, w którym w żartobliwy sposób ogłosiła radosną nowinę. Okazuje się, że Aleksandra Żebrowska jest w ciąży! Niedługo para powita na świecie swoją czwartą pociechę.

Aleksandra Żebrowska – rodzina i dzieci

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski od ponad dekady tworzą szczęśliwe i udane małżeństwo. Para wspólnie wychowuje trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa, a żona popularnego aktora szczerze przyznaje, że doskonale odnajduje się jako mama. Kobieta wychowywała się w dużej rodzinie i sama także chciałaby, by jej dzieci miały liczne rodzeństwo. „Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata”, wyznała.

Opieka nad dziećmi, choć czasem potrafi dać w kość, jest dla żony Michała Żebrowskiego czymś, w czym doskonale się odnajduje. „Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą”, tłumaczyła Aleksandra Żebrowska. Na swoim profilu na Instagramie chętnie dzieli się szczegółami z życia swojej rodziny i zdjęciami swoich pociech z zabawnym komentarzami. Nie boi się przy tym otwartości i ma ogromny dystans do siebie oraz poczucie humoru.

Czytaj też: Aleksandra Żebrowska karmi piersią w wannie!

Aleksandra Żebrowska jest w ciąży

W niedzielę na Instagramie Aleksandry Żebrowskiej pojawił się wyjątkowy post. Mama trzech chłopców podzieliła się radosną nowiną: wraz z mężem, Michałem Żebrowskim, spodziewają się czwartego dziecka! Oczywiście poinformowała o tym w swoim stylu zamieszczając zabawny podpis: „Dwie kreski mimo szczepienia. #toniecovid #tomichał”. Pod wpisem natychmiast zaczęły pojawiać się komentarze z gratulacjami. My również się do nich przyłączamy, a Aleksandrze Żebrowskiej i maleństwu życzymy dużo zdrowia!  

Zobacz także: Aleksandra Żebrowska szczerze o macierzyństwie: „Jeśli masz podobnie, wiedz, że jesteś dzielna”

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.