Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska
z życia gwiazd

Aleksandra Żebrowska pokazała figurę po porodzie! Jej szczerość jest rozbrajająca

„Goodbye sex & spicy food”, napisała

Marcjanna Maryszewska 3 sierpnia 2022 11:08
Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Aleksandra i Michał Żebrowscy kilka dni temu powitali na świecie swoje czwarte dziecko. Para doczekała się pierwszej córeczki i nie kryje swojego szczęścia. Żona aktora od początku relacjonowała przebieg ciąży oraz konsekwentnie łamała tabu, czym zaskarbiła sobie sympatię tysięcy fanów. Teraz podzieliła się zdjęciem tuż po porodzie. Jak czuje się gwiazda?

Jak Aleksandra Żebrowska wygląda po porodzie? 

Narodziny upragnionej córki były wielkim wydarzeniem w rodzinie Aleksandry i Michała Żebrowskich. Pociecha przyszła na świat pod koniec lipca, a dumni rodzice bardzo szybko podzielili się ze światem radosną informacją. „Mama x4”, napisał mąż celebrytki pod jej zdjęciem, które umieścił na Instagramie. Również Aleksandra Żebrowska zamieściła zdjęcie, na którym widać było malutką główkę w różowej czapeczce. Jednak nie od razu ujawnili płeć dziecka.

ZOBACZ: Poznał ją, gdy była dzieckiem... Oto historia miłości Michała i Aleksandry Żebrowskich

Dumna mama chętnie relacjonowała przebieg całej ciąży - pokazywała, jak przygotowuje się do porodu, jednocześnie sprawując opiekę nad trzema synami. Fani Aleksandry Żebrowskiej pokochali ją za rozbrajającą szczerość i pokazywanie ciążowej rzeczywistości taką, jaką faktycznie jest. Oczywiście doprawionej odpowiednią dozą dowcipu.

Żona aktora znanego z serialu „Na Wspólnej” zadbała również o to, aby obserwujący mogli wynieść z jej profilu wartościowe treści. Przede wszystkim przypomina, że życie zarówno po, jak i w trakcie ciąży jest dalekie od ideału… Dlatego też postanowiła podzielić się zdjęciem ze szpitalnej sali. 

Aleksandra Żebrowska pokazała figurę świeżo po porodzie, a ujęcie opatrzyła żartobliwym, acz wymownym opisem. „Goodbye sex & spicy food”, czytamy.

Pod zdjęciem nie zabrakło podziękowań fanów, wdzięcznych za przedstawianie życia takim, jakie faktycznie jest. Dołączamy się oraz życzymy dużo zdrowia mamie i jej córeczce!  

Sprawdź również: Joanna Krupa pojawiła się ze swoją córką na ściance! Asha-Leigh pozuje jak prawdziwa modelka

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022

Aleksandra Żebrowska, Viva! 11/2022
Fot. Zuza Krajewska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.