Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa
DZIECI GWIAZD

Joanna Krupa pojawiła się ze swoją córką na ściance! Asha-Leigh pozuje jak prawdziwa modelka

Zobaczcie jak wyrosła!

Konrad Szczęsny 2 sierpnia 2022 08:05
Joanna Krupa, Douglas Nunes, Asha-Leigh Presley Nunes
Fot. Facebook @joannakrupa

Jest oczkiem w głowie sławnych rodziców, w listopadzie zeszłego roku skończyła dwa latka i rośnie jak na drożdżach! Asha-Leigh Nunes regularnie gości na profilach społecznościowych swoich rodziców. Teraz dumna mama postanowiła zabrać swoją małą pociechę na ściankę. Przypomnijmy, że obie wybrały się tam w ramach promocji nadchodzącej 11. edycji „Top Model". Dziewczynka bez wątpienia zachwyciła wszystkich tam zgromadzonych. Warto dodać, że przed obiektywem kamer czuła się jak ryba w wodzie. Zobaczcie jak wyrosła córeczka Joanny i Douglasa! Myślicie, że odziedziczy talent po swojej popularnej mamie?

Córka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Asha-Leigh ma już dwa latka

Jej rodzice poznali się w 2017 roku w trakcie spaceru. Amerykanin nie wiedział wówczas, że Joanna Krupa jest sławna i ma na koncie liczne sukcesy. Między nimi szybko zaiskrzyło. W marcu 2018 roku zaręczyli się, zaś pod koniec lipca tego samego roku wzięli bajkowy ślub w Krakowie... Rok później, na początku listopada, powitali na świecie pierwsze dziecko.

Dziewczynka, której nadano imiona Asha-Leigh, rośnie jak na drożdżach. Dumni rodzice regularnie dzielą się w mediach społecznościowych jej zdjęciami. Widać, że córka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa jest niezwykle szczęśliwa, uwielbia się śmiać i jest ciekawa świata. Jak zapewniała w wywiadzie modelka i jurorka „Top model”, nie chciałaby, by jej latorośl była jedynaczką.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą”, zwierzyła się Joanna Krupa na kanapie „Dzień Dobry TVN ”.

Póki co para poświęca się całkowicie wychowywaniu Ashy. Sprawiedliwie dzielą się obowiązkami. Gdy modelkę pochłania kariera, cierpliwy ojciec dumnie sprawuje pieczę nad córeczką. Nie ukrywa, że nie da się z nią nudzić i jest dzieckiem niezwykle przebojowym! 

„Ma niesamowitą osobowość. Jest słodka i kochana, ale ma też charakterek. Dokładnie wie, czego chce i robi wszystko, by to dostać. Lubi pokazywać, jaka jest mądra, sprytna, szybka. Komibinuje, myśli, że może wszystko zrobić, a przecież nie ma jeszcze dwóch lat. Musimy na nią bardzo uważać. I czuję, że nie będziemy się z nią nudzić”, zdradziła w rozmowie z „‚Twoim Imperium” Joanna Krupa w zeszłym roku.

Teraz dumny tata opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które chwyta za serce... 

CZYTAJ TEŻ: Pociecha Michała Wiśniewskiego dokonuje coming outu! Etiennette zapozował z ukochaną

Asha-Leigh - tak dziś wygląda córka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa

Dom modelki i jej wybranka jest pełen czworonogów: prezenterka słynie ze swojej działalności na rzecz zwierząt, walczy o ich prawa i zachęca, by przygarniać pod swój dach milusińskich, przebywających w schroniskach. Nic dziwnego, że także jej córka nawiązała z pieskami silną więź. 

Szczególnie bliski jest jej Winston, będący mieszańcem teriera i boksera. Właściciele założyli mu nawet konto na Instagramie, na którym regularnie publikują aktualne fotografie milusińskiego. Rodzice twierdzą, że jest on niezwykle przywiązany do ich córki i wprost nazywają go jej aniołem stróżem! Potwierdza to najnowsze zdjęcie, opublikowane na profilu Douglasa Nunesa. Dziewczynka przykłada na nim czule głowę do łebka czworonoga. 

„Czysta miłość”, podpisał czarno-biały, chwytający za serce kadr mężczyzna. Widać, że Asha jest niezwykle przywiązana do Winstona... Poniżej możesz zobaczyć, jak dziewczynka wygląda obecnie! Podobna do sławnej mamy? 

Joanna Krupa  oraz jej córka pierwszy raz na salonach!

Podczas promocji zbliżającej się 11 edycji „Top Model’ cała ekipa popularnego show pojawiła się na konferencji prasowej. Nie mogło tam zabraknąć Joanny Krupy, która przyszła ze swoją małą pociechą. Mała Asha od razu skradła serca wielu osób. 

CZYTAJ TAKŻE: Kayah wróciła z nowym singlem: „Kwestia zatracania siebie w miłości nie jest mi obca i to chciałam opisać”

Joanna Krupa z córką
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Joanna Krupa z córką
Fot. VIPHOTO/East News

Asha-Leigh Nunes, córka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa
Fot. Instagram @douglas.nunes

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…