Etiennette Wiśniewska zdjęcia
Fot. TRICOLORS/East News
O tym się mówi

Pociecha Michała Wiśniewskiego dokonuje coming outu! Etiennette zapozował z ukochaną

Wyglądają razem na bardzo szczęśliwych!

Marcjanna Maryszewska 1 sierpnia 2022 14:06
Etiennette Wiśniewska zdjęcia
Fot. TRICOLORS/East News

Michał Wiśniewski może być bardzo dumny ze swoich dzieci. Wszystkie pociechy dawno już weszły w nastoletni wiek i powoli uczą się dorosłości. Pojawiają się również pierwsze zauroczenia… „Jeżeli już się ktoś pojawi, ja chcę ich miłości przyjmować jak czystą kartę”, mówił niedawno muzyk na łamach „Faktu”. I wszystko wskazuje na to, że jedno z nich jest właśnie zakochane!

Etiennette używa zaimków zarówno żeńskich, jak i męskich. W związku z tym, w odniesieniu do jej osoby stosowane będą obie formy naprzemiennie.

Etiennette Wiśniewska dokonuje coming outu

O sympatii Etiennette zrobiło się głośno już w ubiegłym tygodniu za sprawą opublikowanych wówczas zdjęć w towarzystwie innej dziewczyny. Pociecha Michała Wiśniewskiego podpisywała ją jako „M.” i poświęciła wspomnieniom z nią ważne miejsce na swoim profilu. Już wtedy można było przypuszczać, że nastolatki zdecydowanie łączy coś więcej, niż zwykła przyjaźń. 

Te podejrzenia potwierdziły się za sprawą serii zdjęć, które wczoraj opublikował Etiennette. Na ujęciach można było zobaczyć, że razem świętują Międzynarodowy Dzień Dziewczyny - widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie i nie boją się pokazać światu swojego uczucia!

Czytaj także: Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera w zjawiskowej sesji zdjęciowej. Pola ma już 16 lat!

Fot. Instagram @etiwisniewska / Jastrząb Post

Zdaje się, że Etiennette ma również ogromne oparcie w swoim ojcu. Już jakiś czas temu Michał Wiśniewski mówił, że swoje dzieci wspiera we wszystkich życiowych wyborach - również tych dotyczących pierwszych miłości. Tak długo, jak nastolatkom nie dzieje się krzywda, nie ma nic przeciwko ich sympatiom.

„​​Nie mogę im układać życia, tylko muszę je wspierać. Zaczyna się czas ich wyborów i decyzji. Zabranianie, zakazywanie nie ma sensu, bo grozi odsunięciem na bok. Więc ja wolę z nimi współpracować. Na szczęście mam poukładane dzieciaki. Muszę im dać kredyt zaufania, choć wiem, że zawsze będą to moje córeczki, i krzywdy im nie dam zrobić. Kagańca im jednak nie założę, bo mądrości wszyscy uczymy się na własnych błędach. Aby oczywiście były one jak najmniejsze i jak najmniej bolesne”, wyznał na łamach Faktu.

Trzymamy kciuki za Etiennette i jej dziewczynę, życzymy dużo szczęścia i radości!  

Sprawdź również: Dominika Kulczyk szczerze o macierzyństwie. Pokazała zdjęcia swoich nastoletnich dzieci

Etiennette Wiśniewska całuje dziewczynę
Fot. Instagram @etiwisniewska

Etiennette Wiśniewska całuje dziewczynę
Fot. Instagram @etiwisniewska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…