Weronika Rosati, Viva! lipiec 2016 jamnik
Fot. Mateusz Stankiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Weronika Rosati zakochana? Aktorka wydała w tej sprawie oświadczenie!

A co z jej przeprowadzką do Polski?

Gabriela Czernecka 9 września 2018 08:43
Weronika Rosati, Viva! lipiec 2016 jamnik
Fot. Mateusz Stankiewicz

Weronika Rosati zakochana? Takie informacje podawały niedawno tabloidy. Fani zaczęli się zastanawiać, kim jest nowy partner Rosati, czym się zajmuje i gdzie para się poznała. Po rozstaniu z Robertem Śmigielskim to w Los Angeles znalazła swoje miejsce do życia. Według ostatnich doniesień, gwiazda myśli o osiedleniu się tam na stałe. Sama zainteresowana plotek na swój temat dotychczas nigdy nie komentowała. To się jednak zmieniło. Aktorka wydała oświadczenie. 

Oświadczenie Weroniki Rosati

„Ostatnio o jej względy walczy przystojny surfer. Praca nie jest teraz dla niej najważniejsza. Gdyby wróciła teraz do Polski, zabiłaby tę znajomość”, ujawniał niedawno informator Faktu. Fani zaczęli gratulować aktorce nowej miłości... A tymczasem okazuje się, że to tylko informacje wyssane z palca! Takie plotki ukazywały się w mediach od jakiegoś miesiąca.

Od rozstania aktorki z Robertem Śmigielskim Rosati układa sobie życie w Los Angeles. Coraz częściej jednak przebywa w Polsce, gdzie podejmuje się kolejnych aktorskich projektach. Jak podawał jeden z tabloidów, aktorka poznała niedawno mężczyznę, który zwrócił jej uwagę. Weronika Rosati do tej pory nie komentowała żadnych doniesień na swój temat. Teraz jednak postanowiła zrobić wyjątek. Gwiazda wydawała w tej sprawie oświadczenie.

„Bardzo proszę o zaprzestanie przedruków niesprawdzonych informacji. Artykuł w gazecie jest całkowicie fałszywy i szkodliwy. Mieszkam i żyję w Polsce, i z radością zaczynam właśnie zdjęcia do M jak Miłość. Naprawdę wyluzujcie z tym surferem”, pisze Weronika Rosati. 

Wygląda na to, że aktorka w pełni poświęca się teraz wychowywaniu córeczki i realizacji swoich zawodowych planów. A na miłość jeszcze przyjdzie czas...  

Weronika Rosati wraca do M jak miłość po 18 latach!
Fot. Mateusz Stankiewicz AF/Photo

Weronika Rosati, Elizabeth
Fot. Instagram/Weronika Rosati

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.