O TYM JEST GŁOŚNO!

Weronika Rosati w ogniu krytyki! Co tym razem zarzucają jej młode mamy?

„Mam nadzieję, że tylko do zdjęcia tak męczyłaś dziecko”

Olga Figaszewska 20 lipca 2018 08:51

Weronika Rosati kilka miesięcy temu została mamą. Aktorka podkreśla, że od czasu kiedy na świecie pojawiła się Elizabeth, macierzyństwo wypełnia cały jej świat. W opiece nad maleństwem może liczyć jednak na wsparcie najbliższych. W mediach społecznościowych na bieżąco dzieli się z obserwatorami swoim szczęściem i uroczymi zdjęciami z córeczką. Niestety aktorka znów znalazła się w ogniu krytyki. Ostatnia fotografia Weroniki Rosati z małą Elizabeth nie spodobała się młodym mamom. Co tym razem zarzucają jej internautki?

Weronika Rosati została skrytykowana inne mamy. Dlaczego?

Aktorka zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie ze spaceru z córeczką. Mała Elizabeth znajduje się na nim w specjalnym nosidełku. Fanki zasugerowały Weronice Rosati, że sposób w jaki nosi dziecko zagraża jego zdrowiu. Niektóre zarzucają jej, że nie potrafi odpowiednio zatroszczyć się o córeczkę. To nie pierwszy raz użytkowniczki radzą gwieździe, jak wychowywać dziecko.

„To smutne, że bobas wisi na kroczu zamiast wygodnie siedzieć i tulić się do mamy. Dla zdrowia i wygody maluszka lepiej kupić nosidło ergonomiczne”,  „Pani Weroniko, wisiadlo ?:( prosze poczytac, napewno nie chce Pani zrobic krzywdy coreczce”, „Naprawdę w dzisiejszych czasach będąc „światową” osobą można nosić swoje dziecko w czymś takim? 😳”, „Mam nadzieje, ze żadna matka nie zgapi tego badziewia... Współczuje temu dziecku”, grzmią w komentarzach.

W kwestii nosidełek czy wisiadeł zdania są podzielone. Warto zwrócić uwagę, że najlepszą alternatywą są nosidła ergonomiczne. Mają zapewniać zachowanie fizjologicznej pozycji dziecka, podtrzymują kręgosłup maluszka w naturalnej krzywiźnie. Specjaliści podkreślą, że w wisiadłach maleństwo nie może zaznać komfortu.

Na szczęście nie brakuje również osób, które stają w obronie aktorki i podchodzą do sytuacji z dystansem. Przecież każda kobieta wie najlepiej, co jest właściwe dla jej pociechy. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.