„Mam nadzieję, że tylko do zdjęcia tak męczyłaś dziecko”

Olga Figaszewska 20 lipca 2018 08:51

Weronika Rosati kilka miesięcy temu została mamą. Aktorka podkreśla, że od czasu kiedy na świecie pojawiła się Elizabeth, macierzyństwo wypełnia cały jej świat. W opiece nad maleństwem może liczyć jednak na wsparcie najbliższych. W mediach społecznościowych na bieżąco dzieli się z obserwatorami swoim szczęściem i uroczymi zdjęciami z córeczką. Niestety aktorka znów znalazła się w ogniu krytyki. Ostatnia fotografia Weroniki Rosati z małą Elizabeth nie spodobała się młodym mamom. Co tym razem zarzucają jej internautki?

Weronika Rosati została skrytykowana inne mamy. Dlaczego?

Aktorka zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie ze spaceru z córeczką. Mała Elizabeth znajduje się na nim w specjalnym nosidełku. Fanki zasugerowały Weronice Rosati, że sposób w jaki nosi dziecko zagraża jego zdrowiu. Niektóre zarzucają jej, że nie potrafi odpowiednio zatroszczyć się o córeczkę. To nie pierwszy raz użytkowniczki radzą gwieździe, jak wychowywać dziecko.

„To smutne, że bobas wisi na kroczu zamiast wygodnie siedzieć i tulić się do mamy. Dla zdrowia i wygody maluszka lepiej kupić nosidło ergonomiczne”,  „Pani Weroniko, wisiadlo ?:( prosze poczytac, napewno nie chce Pani zrobic krzywdy coreczce”, „Naprawdę w dzisiejszych czasach będąc „światową” osobą można nosić swoje dziecko w czymś takim? 😳”, „Mam nadzieje, ze żadna matka nie zgapi tego badziewia... Współczuje temu dziecku”, grzmią w komentarzach.

W kwestii nosidełek czy wisiadeł zdania są podzielone. Warto zwrócić uwagę, że najlepszą alternatywą są nosidła ergonomiczne. Mają zapewniać zachowanie fizjologicznej pozycji dziecka, podtrzymują kręgosłup maluszka w naturalnej krzywiźnie. Specjaliści podkreślą, że w wisiadłach maleństwo nie może zaznać komfortu.

Na szczęście nie brakuje również osób, które stają w obronie aktorki i podchodzą do sytuacji z dystansem. Przecież każda kobieta wie najlepiej, co jest właściwe dla jej pociechy. 

1/5
Weronika Rosati, Elizabeth
Copyright @Instagram/Weronika Rosati
1/5

Weronika Rosati z córeczką Elizabeth.

2/5
Weronika Rosati, Elizabeth
Copyright @Instagram/Weronika Rosati
2/5

Aktorka chciałaby się podzielić swoim szczęściem z całym światem

3/5
Weronika Rosati, Elizabeth
Copyright @Instagram/Weronika Rosati
3/5

Niestety najnowsza fotografia aktorki z małą Elizabeth wywołała burzę.

4/5
Weronika Rosati, Elizabeth
Copyright @Instagram/Weronika Rosati
4/5

5/5
Weronika Rosati, Elizabeth
Copyright @Instagram/Weronika Rosati
5/5

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.