Z ŻYCIA GWIAZD

Weronika Rosati rozstała się z Robertem Śmigielskim! Jak podzielą się opieką nad córeczką?

Byli razem zaledwie dwa lata...

Gabriela Czernecka 2 lipca 2018 12:55

Weronika Rosati i Robert Śmigielski nie są już razem! Rozstali się, choć całkiem niedawno zostali rodzicami. Ich córeczka Elizabeth przyszła na świat na początku grudnia zeszłego roku. Rozstanie pary potwierdziła menadżerka aktorki. Jak będą teraz wyglądać ich relacje? I co z opieką nad Elizabeth?

Weronika Rosati o rozstaniu ze Śmigielskim

Menadżerka Weroniki Rosati oficjalnie potwierdziła rozstanie aktorki z Robertem Śmigielskim. Przypomnijmy, że para poznała się ponad dwa lata temu w Warszawie w klinice ortopedycznej, której Robert Śmigielski jest właścicielem. Gdy tylko para pojawiła się razem publicznie, pytano kim jest nowy partner Weroniki Rosati. Robert Śmigielski to znany ortopeda, który współpracował m.in. z Anitą Włodarczyk czy Justyną Kowalczyk. 

Mieliśmy okazję widzieć go podczas podczas Igrzysk Olimpijskich w Rio, gdzie wspierał polską reprezentację lekkoatletów. Kibicował im z trybun, a poza boiskiem czuwał nad zdrowiem sportowców. Prywatnie Robert Śmigielski jest ojcem czwórki dorosłych dzieci. Na co dzień wykłada na międzynarodowych konferencjach poświęconych ortopedii. Choć nie lubi żyć w świetle reflektorów, zdarzało mu się występować w Dzień Dobry TVN czy gościć na antenie radiowej Trójki

Z Weroniką Rosati Robert Śmigielski związał się ponad dwa lata temu. Para długo ukrywała łączące ich uczucie, a aktorka niechętnie dzieliła się w sieci informacjami na temat nowej miłości. Swoim szczęściem zakochani cieszyli się we dwoje, ale niedługo, bowiem w ubiegłym roku para poinformowała, że niebawem zostanie rodzicami. 

W grudniu 2017 roku na świat przyszło pierwsze dziecko Weroniki Rosati, Elizabeth. Córka całkowicie zawładnęła światem aktorki, która chętnie dzieliła się w sieci zdjęciami pociechy. Niestety z miesiąca na miesiąc relacje między Weroniką i jej partnerem zaczęły się psuć. Gwiazda nie komentowała doniesień mediów, w pełni poświęciła się opiece nad córką i nowym projektom zawodowym. 

W wywiadzie dla VIVY! dało się zauważyć, żę dość zachowawczo wypowiada się o ojcu dziecka. Na pytanie o to, czy partner pomaga w opiece nad Elizabeth odpowiedziała: „To nie jest łatwe z uwagi na jego wymagającą pracę i inne zobowiązania. Bardzo pomaga mi mama”. To wzbudziło czujność internautów, którzy zaczęli pytać aktorkę w komentarzach pod zdjęciami, czy wszystko u niej w porządku. 

Po jednej z publikacji, w której insynuowano, że Rosati rozstała się ze Śmigielskim, menadżerka gwiazdy zabrała głos:

„Rzeczywiście rozstanie jest prawdą. Dla niej to szczególnie bolesne,  ponieważ jest mamą malutkiej córeczki i jak każda mama marzyła o tym by zapewnić swojemu dziecku pełną rodzinę. Chce się teraz skupić wyłącznie na szczęśliwych chwilach z Eli. Na pewno zaś to czego Weronika Rosati chce najbardziej to dać swojej córce maksymalnie dużo spokoju. I nie chce by w przyszłości Elizabeth czytała o rozstaniu swoich rodziców. Sprawy rodzinne chcą zachować wyłącznie dla siebie. Bardzo proszę wszystkich o uszanowanie tej prośby”, powiedziała Gabriela Piekarniak.

Aktorka wraz z partnerem wspólnie zdecydowała o zakończeniu związku. Para pozostała w przyjaznych stosunkach, bowiem dobro córki jest dla nich najważniejsze. Jak podaje Party, Weronika Rosati wraz z córką przebywa obecnie na planie filmu Send It! w Karolinie Pólnocnej, gdzie gra u boku Denise'a Richardsa. W opiece nad córeczką pomaga jej tam mama, Teresa Rosati.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.