Radosław Majdan, mama Halina Majdan, Warszawa, 29.09.2011 rok
Fot. TRICOLORS/East News
POŻEGNANIE

Radosław Majdan pogrążony w żałobie. Zmarła jego ukochana mama. Halina Majdan odeszła w wieku 72 lat

Co było przyczyną śmierci? 

Karol Sowa 16 lutego 2023 15:47
Radosław Majdan, mama Halina Majdan, Warszawa, 29.09.2011 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Obecnie Radosław Majdan pogrążony jest w żałobie. Jak informuje portal Fakt.pl - 10 lutego 2023 roku zmarła ukochana mama sportowca. 72-letnia Halina Majdan niedługo przed śmiercią przeszła udar, który miał się do tego przyczynić. Wcześniej nic nie wskazywało na to, że może dojść do tragedii. Dzień przed tragicznym wydarzeniem ugościła syna i synową w swoim domu...

Nie żyje Halina Majdan — mama Radosława Majdana 

10 lutego 2023 roku Radosław Majdan i jego ukochana — Małgorzata Rozenek-Majdan dowiedzieli się o śmierci Pani Haliny, czyli mamy słynnego sportowca. Najprawdopodobniej z tego powodu zakochani od tygodnia nie publikują postów w social mediach. 

72-latka niedługo przed śmiercią przeszła udar, który mógł przyczynić się do zgonu. Natomiast dzień przed tragicznym wydarzeniem ugościła syna i synową w swoim domu.

CZYTAJ TEŻ: Wspierają się bez względu na wszystko. Doda oraz jej mama są ze sobą bardzo zżyte…

Radosław Majdan, mama Halina Majdan, Warszawa, 29.09.2011 rok

Radosław Majdan, mama Halina Majdan, Warszawa, 29.09.2011 rok
Fot. TRICOLORS/East News

Kim była Halina Majdan? Relacja z Radosławem Majdanem i Małgorzatą Rozenek-Majdan

Przypomnijmy, że rodzicielka Radosława była oddaną i kochającą mama. Jej syn zawsze doceniał jej poświęcenie. "Jest wspaniałą, ciepłą osobą. Zawsze mnie wspierała, nawet w najcięższych chwilach. Łączą nas bardzo przyjacielskie relacje”, mówił w jednym z wywiadów. "Zawsze usłyszę od niej ciepłe słowo czy radę. Bardzo chce, żebym był szczęśliwy, żebym założył rodzinę, miał wspaniały dom i kochającą żonę”, dodawał. Podkreślał również, że dla niego była aniołem.

Małgorzta Rozenek-Majdan również nie szczędziła pozytywnych słów, które były skierowane do Haliny Majdan. “Mama @r_majdan ❤️ moja Teściowa ❤️ od razu wiadomo po kim mój mąż odziedziczył urodę 😁 zreszta nie tylko urodę, ale i wszystkie dobre cechy charakteru 😁 z okazji dnia Mamy wszystkiego najlepszego Mamo❤️ ale rodzinnie się u mnie zrobiło, dziś na insta ❤️”, napisała 26 maja 2020 roku na Instagramie. W innym wpisie wyznała: “Mama Radzia przyjechała. Henio zachwycony! Babcia nawiozła prezentów, żyć nie umierać. Pozdrawiamy Was po szczecińsku", czytaliśmy w 2021 roku. "Heniu od razu pokochał misia od Babci", dodał Radosław.

Pogrzeb Pani Haliny odbędzie się 17 lutego w Szczecinie o godzinie 17:30. Całej rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Była wokalistką Varius Manx. Teraz buduje solową karierę. Co słychać u Anny Józefiny Lubienieckiej?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.