Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska doceniona przez jedną z najpopularniejszych amerykańskich piosenkarek!

Sensacyjne zdjęcie obiegło sieć!

Karol Sowa 1 lipca 2022 07:47
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska to piosenkarka, którą zna prawie każdy. Ogromny talent odziedziczyła po swojej ukochanej mamie – Annie Jantar, która zginęła w katastrofie lotniczej. Jak na ten moment wokalistka wydała kilkanaście albumów. Dodatkowo jest w związku z Michałem Dąbrówką. Razem doczekali się trójki dzieci: Jana, Anny oraz Laury. Niedawno zaskoczyła swoich fanów! Okazało się, że jedna z najpopularniejszych amerykańskich gwiazd zapoznała się z twórczością polskiej piosenkarki. Kim jest oraz jak do tego doszło?

Kim jest nowa fanka Natalii Kukulskiej?

Natalia Kukulska udostępniła na swoich social-mediach zdjęcie Alicii Keys, która trzyma w rękach jej płytę Czułe struny. To jest wielki powód do dumy. „Czy widzicie, co Alicia Keys trzyma w rękach? Tak - to mój album „Czułe struny”. Nie muszę wam pisać jaka to dla mnie radocha i zaskoczenie. Historia tego zdjęcia jest bardzo miła. Alicia dostała ten album w prezencie od jednej z osób, z jej otoczenia – prawdopodobnie polskiej ekipy, która pracowała przy ostatnim koncercie w Krakowie. Osoba ta, wiedząc, że Alicja jest fanką Chopina podarowała jej tę płytę. Podobno moja idolka powiedziała, że jak tylko znajdzie odtwarzacz to posłucha. A może sięgnie do streamingu... ??? Powiem szczerze, byłabym przeszczęśliwa, ale sam fakt, że ma ten album w swoim posiadaniu zrobił mi dzień! Dziękuję za tą niespodziankę. Czaaaaaddddd!!!”, czytamy na Instagramie Natalii Kukulskiej. Pod postem pojawiło się wiele ciepłych i pięknych słów. Nie zabrakło również gratulacji od koleżanek i kolegów z branży. 

CZYTAJ TEŻ: Cameron Diaz wraca do aktorstwa! Po ośmiu latach znowu będziemy mogli ją zobaczyć na szklanym ekranie!

My również gratulujemy i życzymy jeszcze więcej sukcesów! 

Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Natalia Kukulska komentuje plotki o duecie z synem Krzysztofa Krawczyka
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.