Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Warnke będzie piosenkarką? Artystka zaśpiewała piosenkę Maanamu!  

Jak Wam się podoba jej wykonanie „Chcę ci powiedzieć”?

Gabriela Czernecka 30 kwietnia 2019 13:51
Katarzyna Warnke, VIVA! marzec 2017
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Katarzyna Warnke piosenkarką? Gwiazda wie jak zaskoczyć swoich fanów. W ostatnich dniach pojawiła się informacja, że wraz z mężem Piotrem Stramowskim spodziewa się dziecka. Szybko okazało się, że to jedynie plotka. Aktorka zdementowała te doniesienia, ale by nie pozostawiać fanów w niewiedzy na temat tego, co obecnie się u niej dzieje, podzieliła się wiadomością o nowym projekcie. Kasia Warnke nagrała piosenkę! Musicie tego posłuchać.

Katarzyna Warnke śpiewa piosenkę Maanamu

Kasia Warnke śpiewa! Na swoim Instagramie gwiazda podzieliła się z fanami informacją o nowym projekcie, tym razem muzycznym. Na serwisie YouTube pojawiła się nowa wersja piosenki Chcę ci powiedzieć zespołu Maanam, w której słyszymy wokal aktorki. To najnowszy projekt Katarzyny Warnke, który przygotowała razem z zespołem Lupus And The Girl

Choć plotki, które pojawiały się w ostatnim czasie na temat ciąży Kasi Warnke nie potwierdziły się, artystka zdecydowała się wykorzystać szum wokół jej osoby i właśnie podzieliła się efektami projektu, nad którym ostatnio pracowała. Dziś mamy okazję posłuchać jak śpiewa utwór Maanam Chcę ci powiedzieć

„To już! 🖤 Urodziło się... Mój nowy projekt - muzyczny😉 Dziś startuje duet LUPUS AND THE GIRL ❗️❗️❗️ Możecie wysłuchać naszego pierwszego kawałka, którym jest cover (link w bio!) Manaam’u CHCĘ CI POWIEDZIEĆ COŚ”, pisze pod postem promujący kawałek.

Cover, który wykonuje Kasia Warke jest naprawdę oryginalny i ciężko przejść koło niego obojętnie. Niewielu wiedziało, że gwiazda ma nie tylko talent aktorski, ale także wokalny. Jak oceniają go internauci? Zdania są w tej kwestii mocno podzielone: „Okropne.. Aktorką jesteś świetną, ale śpiewać to ty nie umiesz.. Głosu, gluchu nie masz.. Ale jak ktoś się staje celebrytą, nagle staje się super utalentowany.. Śpiewa, tańczy, skacze, projektuje, I wiele innych nagle „odkrytych” talentów. I odpowiedz, ZAWSZE ta sama ZAZDROŚĆ.. NIE ma czego zazdrościć, bo ani talentu do śpiewania, ani głosu, ani słuchu nie masz….”, pisze jeden z nich. 

„Chcę Ci powiedzieć Kasiu, że fajna nuta! Odsłuchane, zalajkowane i skomentowane! Czekam na więcej! By the Way właśnie skończyłem oglądać Chyłkę, Ty i Magda Cielecka zajefajnie odegrałyście swoje role 😉”, komentuje drugi. „Wspaniałe to „dziecko”! gratulacje!”, dodaje trzeci.

A jak Wy oceniacie nowe wcielenie Kasi? Potrafi śpiewać? Posłuchajcie i oceńcie sami.  

kasia_warnke_kabos
Fot. Mat.promocyjne

Katarzyna Warnke
Fot. Adam Pluciński

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?