Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Cameron Diaz wraca do aktorstwa! Po ośmiu latach znowu będziemy mogli ją zobaczyć na szklanym ekranie!

O powrocie aktorki poinformował Jamie Foxx

Gabriela Czernecka 30 czerwca 2022 09:58
Fot. Getty Images

Wygląda na to, że Cameron Diaz powróci do aktorstwa! Wielu fanów na całym świecie nie kryje swojego zadowolenia. Przypomnijmy, że gwiazda takich filmów jak: Sekstaśma, Maska, Sposób na blondynkę czy Aniołki Charliego od 8 lat nie zagrała w żadnym filmie! Poświęciła się wtedy swojej rodzinie, ponieważ w wieku 47 lat została szczęśliwą mamą! Teraz postanowiła wrócić do dawnego zawodu!

Cameron Diaz wraca do aktorstwa!

Cameron Diaz od 2014 nie zagrała w żadnym filmie. Wszyscy jej obserwatorzy myśleli, że pożegnała się z planem filmowym na zawsze. Jak widać, mylili się! O powrocie ulubienicy widzów poinformował Jamie Foxx, który zagra u jej boku. Na swoich social-mediach dodał nagranie ich rozmowy telefonicznej, w której uczestniczył również Tom Brady. Film w którym artyści wezmą udział jest przygotowywany przez platformę Netflix. Tytuł tej produkcji to Back in Action. Jak na ten moment szczegóły dotyczące fabuły nie są znane. Reżyserem i współautorem całego projektu będzie Seth Gordon. Przypomnijmy, że Cameron Diaz i Jamie Foxx zagrali razem w Męskiej grze, a następnie w Annie - który był ostatnim filmem aktorki przed długą przerwą.

Cameron Diaz - przerwa w karierze aktorskiej

Trzy lata temu magazyn InStyle postanowił umieścić na okładce aż piętnaście gwiazd. Wśród nich są między innymi: Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Kerry Washington czy Halle Berry. Pojawiła się także dawno nie widziana Cameron Diaz, której obecność na okładce była ogromnym zaskoczeniem. Aktorka miała wtedy pięcioletnią przerwę od planów filmowych. Wszystko wskazywało na to, że nie zamierza wracać do show-biznesu. Dlaczego?

„Zaczęłam doświadczać sławy mając 22 lata, a więc 25 lat temu - to naprawdę długo. Ja widzę to tak, oddałam publiczności ponad połowę życia. Wydaje mi się, że mogę teraz poświęcić trochę czasu na reorganizację i wybrać sposób na to, jak chce powrócić do świata show-biznesu. Jeśli w ogóle się na to zdecyduję. NIe tęsknię za graniem”, mówiła w rozmowie z Laurą Brown dla InStyle

„Myślę, że 40 to najlepszy wiek. Po prostu możesz być szczery sam ze sobą, możesz wprowadzać zmiany w swoim życiu, bo masz doświadczenie patrzenia wstecz na te cztery dekady. Możesz pozwolić sobie czasem odpuścić niektóre rzeczy. To taka ulga”, dodała. A co Cameron Diaz wtedy robiła? Z pewnością spełniała się w roli żony. W 2015 roku Cameron Diaz i Benji Madden wzięli ślub.

Od tamtej pory co jakiś czas pojawiały się plotki, że para stara się o dziecko. Cameron nigdy się jednak do nich nie odniosła, a to, czym się teraz zajmuje - tę informację woli pozostawić tylko i wyłącznie dla siebie: „Lubię robić coś swojego. Lubię tworzyć, więc obecnie szukam jakiegoś projektu, który będzie dla mnie odpowiedni. Mam kilka rzeczy do zrobienia, ale jest za wcześnie, aby o nich mówić. Mój czas jest teraz cały mój. Nie sprzedaję żadnych filmów”, mówi Cameron Diaz i dodaje: „Po prostu żyję swoim życiem”.

Zaskoczyła wszystkich, kiedy 30 grudnia 2019 roku na świat przyszła ich córeczka - Raddix Madden.

Aktorce życzymy spektakularnego powrotu oraz samych dobrych ról! 

CZYTAJ TEŻ: Młodszy syn Haliny Mlynkovej ma już rok! Wokalistka po raz pierwszy pokazała twarz pociechy na zdjęciach

Fot. Getty Images

Metamorfoza Cameron Diaz
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.