Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Od pięciu lat nie zagrała w żadnym filmie. Cameron Diaz wyjawia, dlaczego rzuciła aktorstwo

Tak szczera jeszcze nie była...

Gabriela Czernecka 7 sierpnia 2019 19:45
Fot. Getty Images

Wygląda na to, że to koniec aktorskiej kariery Cameron Diaz. Gwiazda SekstaśmyMaskiSposobu na blondynkę czy Aniołków Charliego od pięciu lat nie zagrała w żadnym filmie. Nie widać jej też na filmowych premierach, rozdaniach nagród czy światowych imprezach. Choć wciąż wygląda jak nastolatka, jest szczęśliwą mężatką, i wydawałoby się, że jej życie jest idealne, to jak na razie nie zamierza powracać do aktorstwa. 

Cameron Diaz - koniec kariery aktorskiej

Magazyn InStyle w najnowszym numerze postanowił umieścić na okładce aż piętnaście gwiazd. Wśród nich są między innymi: Reese Witherspoon, Jennifer Aniston, Kerry Washington czy Halle Berry. Pojawiła się także dawno nie widziana Cameron Diaz, której obecność na okładce jest nie lada zaskoczeniem. W końcu aktorka nie zagrała w żadnej produkcji od pięciu lat. Wszystko wskazuje na to, że nie zamierza wracać do show-biznesu. Dlaczego?

„Zaczęłam doświadczać sławy mając 22 lata, a więc 25 lat temu - to naprawdę długo. Ja widzę to tak, oddałam publiczności ponad połowę życia. Wydaje mi się, że mogę teraz poświęcić trochę czasu na reorganizację i wybrać sposób na to, jak chce powrócić do świata show-biznesu. Jeśli w ogóle się na to zdecyduję. NIe tęsknię za graniem”, mówi w prozmowie z Laurą Brown dla InStyle

„Myślę, że 40 to najlepszy wiek. Po prostu możesz być szczery sam ze sobą, możesz wprowadzać zmiany w swoim życiu, bo masz doświadczenie patrzenia wstecz na te cztery dekady. Możesz pozwolić sobie czasem odpuścić niektóre rzeczy. To taka ulga”, dodaje. A co Cameron Diaz robi dzisiaj? Z pewnością spełnia się w roli żony. W 2015 roku Cameron Diaz i Benji Madden wzięli ślub.

Od tamtej pory co jakiś czas pojawiają się plotki, że para stara się o dziecko. Cameron nigdy się jednak do nich nie odniosła, a to, czym się teraz zajmuje - tę informację woli pozostawić tylko i wyłącznie dla siebie: „Lubię robić coś swojego. Lubię tworzyć, więc obecnie szukam jakiegoś projektu, który będzie dla mnie odpowiedni. Mam kilka rzeczy do zrobienia, ale jest za wcześnie, aby o nich mówić. Mój czas jest teraz cały mój. Nie sprzedaję żadnych filmów”, mówi Cameron Diaz i dodaje: „Po prostu żyję swoim życiem”. 

Fot. Getty Images

Metamorfoza Cameron Diaz
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.