Z ŻYCIA GWIAZD

W życiu aktorki nadszedł czas na zmiany. Joanna Kulig jest w ciąży?! 

Wielokrotnie powtarzała, że chciałaby zostać mamą

Gabriela Czernecka 17 września 2018 14:55

Joanna Kulig jest w ciąży? Taką informację podał dziś tygodnik Flesz. Po sukcesie Zimnej Wojny, w której zagrała główną rolę, stała się jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Niebawem do kin wejdzie kolejny film z jej udziałem, Kler. Joanna Kulig wciąż czeka jednak na najważniejszą rolę swojego życia, czyli bycie mamą. Jak donosi Flesz, jej marzenie może się wkrótce spełnić! Poznajcie szczegóły.

Joanna Kulig spodziewa się dziecka?

Joanna Kulig wielokrotnie powtarzała, że chciałaby zostać mamą. Od kilku miesięcy pojawiają się plotki o jej ciąży, ale jak do tej pory aktorka nie skomentowała tych doniesień. Jedno jest jednak pewne -  jej kariera przeżywa teraz prawdziwy rozkwit. Rola w Zimnej Wojnie otworzyła jej wiele drzwi - została doceniona przez amerykańskich i brytyjskich krytyków. Jeden z nich wróży jej nawet Oscara! Aktorka wciąż czeka jednak na najbardziej upragnioną rolę, czyli bycie mamą. 

Jak donosi Flesz, marzenie aktorki niebawem może się spełnić. Wygląda na to, że myśli Joanny Kulig będą teraz biegły innym torem. W wywiadach artystka wielokrotnie zapewniała, że chciałaby już zostać mamą. „Chcę mieć dzieci. Nie boję się, że nie pogodzę macierzyństwa z życiem zawodowym”, mówiła.

Według tygodnika Flesz aktorka spodziewa się dziecka. Plotki o ciąży Joanny Kulig pojawiały się już kilka miesięcy temu, ale ani gwiazda ani jej managerka nie komentowała tych informacji. Teraz w rozmowie z Fleszem agentka gwiazdy odpowiedziała tajemniczo: „Nie komentujemy życia prywatnego Joanny”. Czy faktycznie Joanna Kulig jest w ciąży? Czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji!

Życie prywatne Joanny Kulig: mąż

Przypomnijmy, że Joanna Kulig od 2009 roku jest szczęśliwą żoną Macieja Bochniaka, scenarzysty i reżysera. Para poznała się w 2006 roku na planie filmu Środa, czwartek rano

„Czytałam taki artykuł, że pary małżeńskie lepiej radzą sobie z kryzysami i łatwiej je pokonują niż pary żyjące w wolnych związkach. Małżeństwo scala. Dla mnie to symbol, coś ważnego. Mężczyzna, który ci się oświadcza, daje sygnał, że chce z tobą spędzić życie. Ale są i takie pary, które tego nie potrzebują. Są bardzo szczęśliwe i wydaje im się, że ten papierek to zabije”, mówiła w wywiadzie dla Urody Życia.

„Nie ma tak, że zakochujesz się raz na zawsze. To ciężka praca i dzięki niej uczucie staje się niezwykłe, wartościowe. Pokonywanie trudności w związku powoduje, że uczucie nabiera jeszcze większej mocy. Chociaż wiadomo, różnie w życiu bywa. Super, jak się ułoży, że dwoje ludzi się spotyka i mogą razem iść przez życie. Nam się udało, mam nadzieję, że będzie trwać. Nie zapeszając”, dodała.

Para tworzy jedno z najbardziej udanych małżeństw w show-biznesie i to prawdopodobnie zasługa tego, że zakochani stronią od skandali, ścianek i czerwonego dywanu. „Uzupełniamy się, bardzo do siebie pasujemy pod względem osobowościowym. Śmiejemy się, że mamy identyczną naturę, temperament do godzenia, a nie do wzbudzania konfliktów”, mówiła w jednym z wywiadów.

Według najnowszych doniesień, para niebawem zostanie rodzicami. Joannie Kulig i jej mężowi życzymy więc wszystkiego, co najlepsze, a przede wszystkim tego, by  rodzicielstwo przyniosło im jak najwięcej szczęścia! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.