Anna Karczmarczyk
Fot. instagram@anna_karczmarczyk
O TYM SIĘ MÓWI

Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe. Skąd taka decyzja?!

Czy to koniec kariery aktorki?

Gabriela Czernecka 18 sierpnia 2018 12:12
Anna Karczmarczyk
Fot. instagram@anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe! Serialowa doktor Ola Pietrzak pożegnała się z widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorkę od niedawna mamy okazję podziwiać w serialu Za marzenia. Czyżby niebawem szykowała się kolejna produkcja z jej udziałem? Poznajcie szczegóły!

Na dobre i na złe: Anna Karczmarczyk żegna się z serialem

Anna Karczmarczyk na swoim Instagramie dodała wpis, który zmroził jej fanów. Aktorka ogłosiła, że odchodzi z serialu Na dobre i na złe, gdzie od kilku lat wcielała się w postać doktor Oli Pietrzak. W mediach społecznościowych napisała: „Dzisiaj po kilku latach wspólnej pracy żegnam się z serialem Na dobre i na złe! Ola Pietrzak miała niesamowite życie i bardzo się cieszę, że mogłam ją kreować... Moja ukochana ekipo będę za Wami bardzo tęsknić! Nie omieszkam odwiedzić was z dobrym winem :) Produkcjo dziękuje za wsparcie i wspólną przygodę. Czas ruszyć dalej!”, czytamy. 

Co dalej z karierą aktorki? Od razu pojawiły się głosy, że gwiazda zrobi sobie chwilową przerwę od grania. Ponad miesiąc temu stanęła na ślubnym kobiercu, a niedawno pokazała zdjęcie z... ciążowym brzuszkiem. Anna Karczmarczyk w ciąży? - pytali fani aktorki. Okazało się, że spory ciążowy brzuszek Anny Karczmarczyk to jedynie charakteryzacja do roli.

Teraz gdy gwiazda pożegnała się z serialem, w którym od lat widzowie mieli okazję ją oglądać, wielu zaczęło podpytywać aktorkę także o to, co dalej z jej karierą. Pojawiły się także głosy, że być może aktorka zrezygnowała z roli, by w pełni poświęcić się zakładaniem własnej rodziny. „Kochani Widzowie ja również będę tęskniła, ale obiecuje, że jeszcze się zobaczymy”, dopisała pod zdjęciem.

Mamy więc nadzieję, że po odejściu z Na dobre i na złe Annę Karczmarczyk prędko zobaczymy ją w innej produkcji!  

Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk
Fot. Insatgram @anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.