O TYM SIĘ MÓWI

Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe. Skąd taka decyzja?!

Czy to koniec kariery aktorki?

Gabriela Czernecka 18 sierpnia 2018 12:12
Anna Karczmarczyk
Fot. instagram@anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk odchodzi z Na dobre i na złe! Serialowa doktor Ola Pietrzak pożegnała się z widzami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktorkę od niedawna mamy okazję podziwiać w serialu Za marzenia. Czyżby niebawem szykowała się kolejna produkcja z jej udziałem? Poznajcie szczegóły!

Na dobre i na złe: Anna Karczmarczyk żegna się z serialem

Anna Karczmarczyk na swoim Instagramie dodała wpis, który zmroził jej fanów. Aktorka ogłosiła, że odchodzi z serialu Na dobre i na złe, gdzie od kilku lat wcielała się w postać doktor Oli Pietrzak. W mediach społecznościowych napisała: „Dzisiaj po kilku latach wspólnej pracy żegnam się z serialem Na dobre i na złe! Ola Pietrzak miała niesamowite życie i bardzo się cieszę, że mogłam ją kreować... Moja ukochana ekipo będę za Wami bardzo tęsknić! Nie omieszkam odwiedzić was z dobrym winem :) Produkcjo dziękuje za wsparcie i wspólną przygodę. Czas ruszyć dalej!”, czytamy. 

Co dalej z karierą aktorki? Od razu pojawiły się głosy, że gwiazda zrobi sobie chwilową przerwę od grania. Ponad miesiąc temu stanęła na ślubnym kobiercu, a niedawno pokazała zdjęcie z... ciążowym brzuszkiem. Anna Karczmarczyk w ciąży? - pytali fani aktorki. Okazało się, że spory ciążowy brzuszek Anny Karczmarczyk to jedynie charakteryzacja do roli.

Teraz gdy gwiazda pożegnała się z serialem, w którym od lat widzowie mieli okazję ją oglądać, wielu zaczęło podpytywać aktorkę także o to, co dalej z jej karierą. Pojawiły się także głosy, że być może aktorka zrezygnowała z roli, by w pełni poświęcić się zakładaniem własnej rodziny. „Kochani Widzowie ja również będę tęskniła, ale obiecuje, że jeszcze się zobaczymy”, dopisała pod zdjęciem.

Mamy więc nadzieję, że po odejściu z Na dobre i na złe Annę Karczmarczyk prędko zobaczymy ją w innej produkcji!  

Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk
Fot. Insatgram @anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk, ślub Anny Karczmarczyk, Pascal Litwin
Fot. Instagram @pascalitwin

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!