O TYM SIĘ MÓWI

Justyna Żyła chce zbudować karierę na nazwisku męża?! 

„Na moje nazwisko pracowałam 12 lat”

Olga Figaszewska 3 września 2018 10:31

To było jedno z najgłośniejszych rozstań polskiego show-biznesu. Kilka tygodni temu Justyna i Piotr Żyłowie zaniechali medialnej batalii, nie komentują swojej relacji. Okazuje się, że żona skoczka postanowiła rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Niedawno założyła kanał kulinarny na YouTube. Niestety, nie wszystkim ten pomysł się spodobał. Justyna Żyła mierzy się z falą krytyki. Niektórzy wytykają jej, że próbuje zrobić karierę dzięki nazwisku męża. W najnowszym wywiadzie odpowiedziała na wszystkie zarzuty! 

Justyna Żyła o hejcie i karierze 

Justyna Żyła znalazła pomysł na siebie. Na pewien czas wycofała się z mediów, zatrudniła menadżerkę, która ma pomóc jej w kontaktach z prasą i rozwoju kariery. A na to ma pewien plan. 

Od dawna na swoim Instagramie zamieszczała smakowite zdjęcia potraw. Gotowanie to coś, co sprawia jej prawdziwą frajdę i w tym czuje się spełniona. Tak zrodził się pomysł z założeniem kanału na YouTube i blogiem UwaŻyła. Niedawno premierę miał pierwszy odcinek. 

Justyna Żyła może liczyć na wsparcie fanów, którzy kibicują jej w rozwoju. Jednak wśród pozytywnych komentarzy znalazły się również te krytyczne. Część internautów zarzuca jej, że chce wybić się na nazwisku męża, a po rozstaniu ze skoczkiem powinna się od niego całkowicie odciąć. W rozmowie z magazynem Flesz, Justyna Żyła postanowiła odnieść się do tych przytyków. Co powiedziała? 

„Na moje nazwisko pracowałam 12 lat, będąc żoną Piotra, bo na sukces skoczka pracuje nie tylko on, ale i cała jego rodzina. Nie chcę wracać do tego, co było. Powoli godzę się z takim stanem rzeczy. Teraz chcę realizować marzenia, znaleźć na to czas, bo przecież pracuję i wychowuję dwójkę dzieci ”, tłumaczy.  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?