Sarah Connor, Polska, 24.02.2002 rok
Fot. Prończyk/AKPA
Z ŻYCIA GWIAZD

Jej piosenki nucił cały świat, potem zniknęła. Co dziś robi i jak wygląda Sarah Connor? 

Piosenkarka wciąż zachwyca urodą!

Damian Brillowski 14 lutego 2022 19:56
Sarah Connor, Polska, 24.02.2002 rok
Fot. Prończyk/AKPA

Sarah Connor na początku lat 2000. była jedną z najpopularniejszych gwiazd estrady. Jej przeboje znał każdy fan muzyki. Niestety wraz z upływem czasu dobra passa piosenkarki minęła bezpowrotnie. Ona zaś skupiła się na życiu rodzinnym. Co dziś robi znana artystka? Jej najnowsze zdjęcia właśnie obiegły internet. Zobacz, jak zmieniła się Sarah Connor na przestrzeni lat? 

Sarah Connor jako gwiazda muzyki pop

20 lat temu cała Europa usłyszała o Sarze Connor. Blondwłosa piękność z miejsca stała się ulubioną wokalistką muzyki pop. Jej hity „From Sarah with love”, „French Kissing”, „Let’s Get Back to Bed - Boy!” czy „Just One Last Dance” przez wiele tygodni nie schodziły z list przebojów, podbijając największe światowe radiostacje. W Polsce ogromną popularnością cieszyły się teledyski Sarahy emitowane przez nieistniejącą już stację muzyczną „VIVA Polska”. 

Niestety z biegiem czasu kariera wokalistki nieco przygasła na świecie, ale za to w Niemczech nadal jest prawdziwą gwiazdą. Urodzona w Hamburgu piosenkarka, w 2015 roku wydała swój pierwszy niemieckojęzyczny album „Muttersprache”, który w Niemczech sprzedał się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Był to najlepszy wynik wśród sprzedanych płyt w karierze Sarahy. W ramach trasy koncertowej promującej krążek artystka zagrała prawie 60 koncertów w Niemczech i Austrii. Ponadto wydała album koncertowy z trasy oraz DVD i Bluray. 

Oprócz koncertowania i nagrywania nowych piosenek Sarah Connor sprawdza się też jako jurorka w różnych talent-show. Dotychczas miała okazję oceniać muzyczne talenty w niemieckiej wersji programu „X Factor” oraz „The Voice of Germany”. 

Czytaj także: Alicja Janosz zachwyca! Tak zmieniła się zwyciężczyni pierwszej edycji Idola

Sarah Connor, Polska, 24.02.2002 rok
Fot. Prończyk/AKPA

Sarah Connor, Polska, 24.02.2002 rok

Sarah Connor, Festiwal Muzyczny w San Remo, Włochy, 06.03.2002 rok
Fot. EAST NEWS/REX FEATURES

Sarah Connor, Festiwal w San Remo, Włochy, 06.03.2002 rok

Jak obecnie wygląda Sarah Connor? 

Sarah Connor to nie tylko uzdolniona wokalistka, ale również szczęśliwa mama czwórki dzieci. W 2004 roku piosenkarka poślubiła amerykańskiego wokalistę Marca Terenziego. Para doczekała się dwójki dzieci: syna Tylera i córki Summer. Po czterech latach małżonkowie rozwiedli się. W 2010 roku Sarah ponownie się zakochała. Tym razem wybrankiem jej serca okazał się jej własny menedżer Florian Fischer. Wkrótce potem na świat przyszła dwójka ich dzieci: córka Delphine Malou i syn Jax Llewyn.

Ostatnio Sarah Connor wraz z rodziną gościła podczas 72. Festiwalu Filmowego Berlinale. Paparazzi udało uwiecznić piosenkarkę na zdjęciach w trakcie kolacji w restauracji. Gwiazda postawiła na czarną kreację, delikatny makijaż i rozpuszczone włosy. Stylizację podkreśliła złotym naszyjnikiem. W czerwcu wokalistka skończy 42 lata, trzeba przyznać, że wciąż zachwyca urodą. 

Zobacz, jak obecnie wygląda Sarah Connor. Czy bardzo się zmieniła przez 20 lat? 

Czytaj także: Jej przeboje nuciła cała Polska, ale Ewelina Flinta zniknęła z show-biznesu...

Sarah Connor, Berlin, 11.02.2022 rok
Fot. Vincent / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Sarah Connor, Berlin, 11.02.2022 rok

Sarah Connor, Florian Fischer, Berlin, 20.09.2017 rok
Fot. MichaelTimm/face to face

Sarah Connor, Florian Fischer, Berlin

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.