Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska
O TYM SIĘ MÓWI

Joanna Kulig rezygnuje z kariery w Hollywood? Aktorka ma ku temu ważny powód!

„Nie mam zamiaru zostawać, nie czuję takiej potrzeby”

Gabriela Czernecka 19 marca 2019 08:50
Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014
Fot. Zuza Krajewska

Niedawno podbiła Hollywood, a już zamierza wracać? Wygląda na to, że Joanna Kulig zdecydowała się powrócić do Polski. Choć drzwi do wielkiego świata amerykańskiego filmu stoją przed nią otworem, gwiazda nie zamierza zostawać tam na stałe. Kilka miesięcy intensywnej pracy tuż przed porodem w zupełności jej wystarczyły. Dlaczego postanowiła wrócić do Polski? Powód jest bardzo prosty...

Joanna Kulig wraca do Polski

Joanna Kulig to obecnie najpopularniejsza polska aktorka w Stanach. Jej kreacja aktorska w Zimnej Wojnie Pawła Pawlikowskiego zapewniła jej nie tylko rozpoznawalność, ale przede wszystkim otworzyła drzwi do wielkiego świata Hollywood. I choć aktorka mogłaby spełniać tam swoje największe zawodowe marzenia, zdecydowała się powrócić do Polski. Dlaczego?

Gwiazda na pierwszym miejscu stawia swoje życie rodzinne. Nic dziwnego, że gdy na świecie pojawił się jej pierwszy syn, zdecydowała się powrócić do kraju, gdzie mieszkają jej najbliżsi. Jak podaje Dobry Tydzień, aktorka chce, by rodzina jak najszybciej poznała jej synka. Początkowo podejrzewano, że Joanna Kulig osiądzie w Stanach, ale jak sama mówi: „Nie mam zamiaru zostawać, nie czuję takiej potrzeby”. 

Aktorka nie lubi martwić się na zapas, dlatego zamierza w spokoju cieszyć się macierzyństwem, a do pracy powróci w dogodnym dla niej momencie: „W wieku 36 lat, z ułożonym życiem rodzinnym, mając wspaniałego męża, który mnie bardzo wspiera, czuję się bezpiecznie”, mówi w rozmowie z Dobrym Tygodniem.

Podobno gwiazda planuje powrót do Polski jeszcze przed wakacjami, a już latem zacznie pracę na planie u boku swojego męża Macieja Bochniaka. Aktorka zdradziła kilka szczegółów na temat produkcji. Jej postać nie ma zbyt wielu mówionych kwestii w tej produkcji, ale  Joanna będzie miała okazję zaskoczyć swoich fanów zupełnie innymi umiejętnościami. Będzie jeździć konno i strzelać! My już nie możemy się doczekać kolejnego filmu z jej udziałem!  

Fot. JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Joanna Kulig, VIVA! wrzesień 2014, 20/2014
Fot. Zuza Krajewska

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.