Marcjanna Lelek coming out
Fot. AKPA/ Piętka Mieszko
O TYM JEST GŁOŚNO

Marcjanna Lelek wyznała, że ma dziewczynę i pokazała zdjęcie: „Miłość to miłość", napisała

„Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami”, dodała...

Rafał Kowalski 16 kwietnia 2022 10:50
Marcjanna Lelek coming out
Fot. AKPA/ Piętka Mieszko

Od kilkunastu lat Marcjanna Lelek zachwyca widzów M jak miłość, w którym wciela się w rolę Natalki. Prywatnie 27-latka układa sobie życie po swojemu, rzadko opowiadając o tym mediom. Dziś jednak zrobiła wyjątek, bo u jej boku pojawiła się wyjątkowa osoba.

Coming out Marcjanny Lelek. Ma dziewczynę – zdjęcie

Kilka chwil temu na Instagramie aktorki M jak miłość pojawiło się zdjęcie, na którym gwiazda daje buziaka tajemniczej osobie. Szybko okazało się z dołączonego wpisu, że to partnerka Marcjanny Lelek.

Odważne i szczere wyznanie zaczęło się tymi słowami… „Pół roku temu zakochałam się w dziewczynie. Dotychczas spotykałam się tylko z chłopcami, ale w sumie zawsze spodziewałam się, że to może mi się przydarzyć no i w końcu spotkałam dziewczynę tak zachwycającą, że mnie trafiło i trzyma”, czytamy na Instagramie.

Jak poznały się Marcjanna i jej ukochana? „Powiedziałam jej o tym i zapytałam czy będzie ze mną chodzić i się zgodziła. Był to ekscytujący i nieskomplikowany czas, nie musiałyśmy się jakoś szczególnie przełamywać, zakochanie na tych zasadach co zawsze”, napisała aktorka.

CZYTAJ TEŻ: Dziennikarka TVN pokazała nowe zdjęcie ze swoją partnerką. Miłość kwitnie! Marta Warchoł zwróciła się też do internautów

Reakcja na związek Marcjanny Lelek. Wsparcie od aktorki dla osób LGBT+

W dalszej części wpisu ulubienica widzów TVP2 otworzyła się na temat tego, jak jej bliscy przyjęli wiadomość o tym, że po kilku związkach z mężczyznami, tym razem chce spędzić życie u boku kobiety. „Mam to szczęście żyć wśród otwartych i tolerancyjnych ludzi i nie usłyszałam jeszcze złego słowa na temat naszego związku, moja rodzina, jej rodzina i nasi przyjaciele nas wspierają, kochają i traktują jak każdą inną parę”, czytamy.

Gwiazda M jak miłość ma nadzieję, że jej wyznanie pozwoli otworzyć się tym, dla których związki jednopłciowe wciąż są jakimś problemem. Dużą dozę wsparcia dostali też w kolejnych zdaniach przedstawiciele grupy LGBT+. „Pomyślałam, że trzeba się tym podzielić, bo wiem, że nie każdy ma to szczęście i chciałabym dać przykład i tym, którzy rzadko to słyszą powiedzieć: nie jesteście sami, każdy ma prawo kochać kogo chce i być z kim chce”, dopisała Marcjanna i zaznaczyła na sam koniec, że „miłość to miłość”.

Absolutnie tak! Dużo szczęścia! 

Czytaj także: Osiem lat temu wyznała, że jest lesbijką. Tak dziś wygląda życie Jodie Foster

Marcjanna Lelek ma dziewczynę
Fot. TRICOLORS/East News

Marcjanna Lelek coming out
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.