Justyna Wasilewska, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 17.01.2021 rok
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
z życia gwiazd

Gwiazda serialu „Nieobecni" dokonała coming outu! Justyna Wasilewska pokazała swoją partnerkę

„Uwielbiam czas ze swoją dziewczyną”, zdradziła

Marcjanna Maryszewska 27 czerwca 2022 13:10
Justyna Wasilewska, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 17.01.2021 rok
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Justyna Wasilewska dołączyła do grona gwiazd, które postanowiły opowiedzieć szczerze o swojej orientacji seksualnej. Gwiazda TVN wyjawiła w wywiadzie dla „Twojego Stylu”, że od jakiegoś czasu jest zakochana w kobiecie. Natomiast w mediach społecznościowych pokazała zdjęcie z partnerką. Wyglądają na bardzo szczęśliwe!

Justyna Wasilewska dokonała coming outu

Justyna Wasilewska to gwiazda serialu „Nieobecni”, w którym odgrywa główną rolę. Wciela się w rolę Mili Gajdy - pisarki, która szuka swojej zaginionej rodziny. Jednak kariera aktorki trwa już od 2008 roku. Zagrała w dobrze znanych produkcjach tj. „Samo Życie”, „Hotel 52”, „Ojciec Mateusz” czy „Czas honoru”. Natomiast za rolę w filmach „Kebab i horoskop” oraz „Serce miłości” otrzymała nominację do Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

Choć Miesiąc Dumy powoli dobiega końca, atmosfera zdecydowanie sprzyja kolejnym „wyjściom z szafy” w świecie show-biznesu. Na taki krok zdecydowała się właśnie Justyna Wasilewska, która w najnowszym wywiadzie wyjawiła, że od jakiegoś czasu jest w związku z kobietą. Kto skradł serce 36-latki?

Czytaj także: Miała problem alkoholowy, nie umiała kochać. Co dziś robi Natalia Sikora z Voice of Poland?

Justyna Wasilewska, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 18.10.2021 rok

Justyna Wasilewska, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 18.10.2021 rok
Fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Justyna Wasilewska ma dziewczynę!

Aktorka do tej pory bardzo chroniła swojej prywatności. Zrobiła jednak wyjątek w ostatniej rozmowie dla „Twojego Stylu”. 36-latka opowiedziała najpierw o swoim dzieciństwie i okresu młodości. Wspomnieniami powróciła zwłaszcza do tzw. powodzi tysiąclecia w 1997 roku - rodzina Justyny Wasilewskiej straciła wówczas cały swój dobytek oraz pralnię i szwalnię jej ojca.

„​​Jednego dnia wszystko, cały świat się zmienił. Nagle nie mieliśmy na chleb. Mój ojciec się załamał, a mama nie pracowała zawodowo i zajmowała się mną i moim bratem. Ja miałam, oczywiście w swoim wyobrażeniu, na swojej głowie odpowiedzialność za nich oboje. Powódź stała się symbolicznym momentem kończącym moje dzieciństwo”, wyznała aktorka.

Sprawdź również: Aleksandra Kwaśniewska o swoim ojcu: „Żadne pałace i zaszczyty nie mają podskoku do dobrych i wspierających relacji” 

W tej samej rozmowie mówiła o tym, że swój wolny czas najbardziej lubi spędzać u boku ukochanej. Gwiazda nigdy wcześniej nie wspominała o swoim życiu miłosnym i to pierwszy raz, gdy poinformowała publicznie fanów o tym, że jest zakochana!

„Po latach bycia z ludźmi, częściej spełniając ich oczekiwania, niż realizując własne, wreszcie zrozumiałam, że dobrze się czuję, kiedy jestem sama. Wtedy ładuję akumulatory. Chodzę do lasu na spacery z psem Staszkiem. (...) Lubię spotkania z ludźmi, przytulanie i inne rzeczy, ale najbardziej uwielbiam czas ze swoją dziewczyną”.

Justyna Wasilewska pokazała również romantyczne zdjęcie razem z partnerką, które opublikowała w mediach społecznościowych. „Miłość i brzoskwinia. #pridemonth #loveislove”, czytamy w opisie. Życzymy dużo szczęścia!  

Justyna Wasilewska, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 17.01.2021 rok

Justyna Wasilewska, plan „Dzień Dobry TVN”, Warszawa, 17.01.2021 rok
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.