Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Aleksandra Kwaśniewska o swoim ojcu: „Żadne pałace i zaszczyty nie mają podskoku do dobrych i wspierających relacji” 

Na swoim Instagramie zamieściła również archiwalne zdjęcie z tatą!

Karol Sowa 25 czerwca 2022 20:01
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Aleksandra Kwaśniewska z lekkim opóźnieniem dodała post z okazji Dnia Ojca. Postanowiła przytoczyć w nim bardzo ciekawą anegdotkę z czasów, gdy jeszcze chodziła do przedszkola. Z tej okazji zamieściła również archiwalne zdjęcie. Jakim ojcem jest były prezydent, Aleksander Kwaśniewski? 

Aleksandra Kwaśniewska opowiada, jakim ojcem jest były prezydent - Aleksander Kwaśniewski 

„Zatem w temacie Dnia Ojca, bo wczoraj cały dzień byłam w podróży i tata też, więc się nie liczy. Pozostając przy wspomnieniach przedszkolnych, tata miał mniej szczęścia niż mama, bo mama mnie odbierała, a tata zawoził. Pamiętam więc, jak wspinałam się na skrzynię z zabawkami, żeby zobaczyć przez okno, jak idzie do samochodu i płakałam jak ciele odsadzone od matki. Swoją drogą, lata mijają, a ja nic nie wytraciłam na melodramatyzmie, albowiem nadal bierze mnie na łkanie, gdy widzę bliskie mi osoby wsiadające do dowolnych środków transportu i zawsze, ale to zawsze kołacze mi się po głowie coś w rodzaju: „ostatni raz go widziałam, jak wsiadał na furmankę…”, czytamy. Dodała, że to właśnie jej tato zaszczepił w niej sympatię do języka polskiego. „No a zaczęło się od taty. Potem odwoził mnie do szkoły, co lubiłam dużo bardziej, bo po drodze odpytywał mnie z ortografii, zaszczepiając mi sympatię do wszelkich osobliwości naszego języka. Ciągle mnie z różnych rzeczy odpytuje i ja ciągle lubię to wspólne quizowanie, nawet jak mnie kładzie swoją wiedzą na łopatki. Oczywiste jest, że tacie zawdzięczam dużo więcej, wielu myśli, że wszystko, ale to nieprawda, bo są jeszcze rzeczy, które zawdzięczam mamie”, dodała. Na sam koniec stwierdziła, że żadne pieniądze nie są w stanie kupić szczęścia ani dobrych relacji z najbliższymi. „Prawda jest taka, że żadne pałace i zaszczyty nie mają podskoku do dobrych i wspierających relacji i za to jestem wdzięczna najbardziej. Morał z tego taki: Tatusiowie, bądźcie fajnymi ludźmi dla swoich dzieci, a jest szansa, że i dzieci będą fajne”, podsumowała. 

Pod postem można przeczytać dużo pozytywnych słów. Wiele osób podziwia fakt, że w ich rodzinie potrafi być tak piękna i zdrowa relacja. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kraśko, Janiak, Stuhr... Znani ojcowie i ich dzieci w sesjach VIVY! 

Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Aleksandra Kwaśniewska, Viva! sierpień 2012
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek/LAF AM

Kim jest rodzina Kwaśniewskich? 

Przypomnijmy, że Aleksandra Kwaśniewska szybko odnalazła się w show-biznesie. Wzięła udział w „Tańcu z gwiazdami”, a niedługo po tym znalazła pracę w mediach. Obecnie jest związana ze stacją TVN. Na początku prowadziła tam kulisy „TzG", a później mogliśmy ją obejrzeć w Dzień dobry TVN oraz na antenie TVN Style. Aktualnie można ją obejrzeć w programie pod tytułem „Miasto Kobiet”. Życie prywatne układa ze swoim mężem Kubą Badachem z którym jest od 2012 roku.  

Aleksander Kwaśniewski został dwukrotnie wybrany na prezydenta Polski. Przez 10 lat sprawował najwyższy urząd w państwie. Nie jest żadną tajemnicą, że wraz z żoną Jolantą Kwaśniewską uchodzą za jedną z najlepszych par prezydenckich w Polsce. Warto przypomnieć, że podczas swojej kadencji musieli czuwać nad bezpieczeństwem kraju, jak i wychowaniem córki.   

My życzymy im jeszcze więcej wspaniałych chwil oraz niezapomnianych wieczorów przy wspólnym quizowaniu. 

ZOBACZ TEŻ: Jerzy Stuhr i Maciej Stuhr w poruszającej rozmowie o relacji ojca z synem i swoich korzeniach

Jolanta Kwaśniewska, Aleksander Kwaśniewski, VIVA! grudzień 2001
Fot. Jacek Poremba

Jolanta Kwaśniewska, Aleksandra Kwaśniewska, Viva! listopad 2010
Fot. Mateusz Stankiewicz

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.