Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame
Z ŻYCIA GWIAZD

Ojciec go wydziedziczył, mógł liczyć jedynie na mamę. Qczaj gorzko o reakcji rodziców na jego coming out

Sportowiec rozliczył się z mroczną przeszłością

Karol Sowa 9 sierpnia 2023 09:56
Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Kilka lat temu dokonał coming outu. Ta informacja zelektryzowała nie tylko jego fanów, ale również rodziców. I choć w przestrzeni publicznej opowiedział o tym trzy lata temu, tak jego rodzice poznali prawdę w 2003 roku. Dzisiaj Qczaj wspomina, jak wyglądała ich reakcja, gdy dowiedzieli się, że jest gejem.

Trudna przeszłość Qczaja

Daniel Kuczaj to jeden z najpopularniejszych polskich trenerów. Sportowiec zasłynął nie tylko niepowtarzalnym poczuciem humoru, ale także niezwykłą szczerością. Qczaj często wspomina doświadczenia z przeszłości, które nie były dobre. Przypomnijmy, że jako dziecko był ofiarą pedofila. Z tego powodu miał myśli samobójcze, a z czasem problemy z alkoholem. Dzisiaj słynny trener mówi wprost o drodze, którą przeszedł. 

Przypomnijmy, że ulubieniec internautów trzy lata temu dokonał coming outu. Niedawno opowiedział, jak na jego orientację seksualną zareagowali rodzice. 

CZYTAJ TEŻ: Nie będzie rozwodu! Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski postanowili dać sobie drugą szansę

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Qczaj
Fot. Pawel Wisniewski/East News

Qczaj wspomina reakcje rodziców na coming out

Niedawno Qczaj postanowił odpowiedzieć na pytania fanów. Jedno z nich szczególnie poruszyło trenera. „Jak twoi rodzice zareagowali na to, że jesteś queer? Próbuję z tym walczyć, ale się nie da", czytaliśmy. 

Aby odpowiedzieć, sportowiec nagrał film, w którym opowiedział swoją historię. Okazało się wówczas, że nie mógł liczyć na wsparcie ojca. „Z czym kochany walczyć, nie ma tu z czym walczyć, będziesz po prostu nieszczęśliwym człowiekiem. Mnie ojciec wydziedziczył. Jego strata. A moja mamusia jest najcudowniejszym człowiekiem na świecie. To był rok może 2003. Mama się dowiedziała bardzo wcześnie i to był dla niej szok, ale sama grzebała po internecie, dokształcała się, bo po prostu się bała, jak ja sobie poradzę w konfrontacji z heterami, parszywcami, którzy będą mi bruździć w życiu. No ale jak sama widzi, jestem szczęśliwym człowiekiem, kocha mnie bardzo i wspiera", zwierzył się. Dodał również, że po tym, jak został odrzucony przez ojca, musiał skorzystać z pomocy terapeuty.

Danielowi Kuczajowi życzymy wszystkiego, co najwspanialsze w życiu. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Katarzyna Figura o życiu po rozstaniu: „Za mną 10 lat niebezpiecznego życia, ciągle w strachu, w niepewności”

Daniel Qczaj, Qczaj, VIVA! 14/2020
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Qczaj
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.