Andrzej Piaseczny, Tomasz Kammel
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME, Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Kammel o zwolnieniu Piaska z The Voice po coming oucie. Zaskakujące słowa!

Takiego komentarza mało kto się spodziewał...

Konrad Szczęsny 29 czerwca 2021 14:46
Andrzej Piaseczny, Tomasz Kammel
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME, Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Andrzej Piaseczny w maju tego roku zdecydował się po wielu latach spekulacji na coming out. Wszystko za sprawą utworu „Miłość”, który promuje jego najnowszy album. Niestety, od jakiegoś czasu mówiło się, że wokalista nie będzie dłużej trenerem w lubianym formacie „The Vice Senior”. Co o jego zwolnieniu z TVP sądzi Tomasz Kammel?

Andrzej Piaseczny nie będzie trenerem „The Voice Senior”. Wszystko przez coming out

Płyta „50/50” jest prawdziwą rewolucją w życiu Andrzeja Piasecznego. 50-letni artysta w jednym z wywiadów w ramach jego promocji zdecydował się na coming out. Jak wyznał, śpiewa także o miłości męsko-męskiej i dotyczy to również jego życia. Słowa te wypowiedział w audycji Radia Zet z uśmiechem.

„Bardzo długi czas myślałem o tym, że wystarczy być dobrym człowiekiem po to, żeby wzbudzić w innych ludziach sympatię. Żeby dawać przykład tolerancji i akceptacji do człowieka. Nie do geja, tylko do człowieka. Nasza rzeczywistość społeczno-polityczna zmusza do tego, aby się określać, jeśli masz inne preferencje. Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem”, zwierzył się w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim. 

Od czasu jego hucznie obchodzonych 50. urodzin i antyrządowych haseł, wypowiadanych zarówno przez jubilata, jak i jego gości, spekulowano na temat dalszej obecności Piaska w jury „The Voice Senior”. On sam w jednym z wywiadów wyznał, że według posiadanych przez niego informacji umowa nie zostanie przedłużona przez władze TVP.

Nie sądzę, żebym pozostał w jury The Voice Senior. Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe i cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy”, ujawnił w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

Teraz na ten temat wypowiedział się Tomasz Kammel...

Czytaj także: Gejowski ślub w nowym teledysku Andrzeja Piasecznego. Posłuchaj utworu „Miłość”

Andrzej Piaseczny, VIVA! 11/2021
Fot. Jacek Poremba

Andrzej Piaseczny w sesji dla „VIVY!”, czerwiec 2021

Tomasz Kammel o zwolnieniu Piaska. Czy będzie chciał z nim dalej współpracować?

Jeden z prowadzących „Pytanie na śniadanie” i flagowych prezenterów stacji przyznał, że nie ma zdania na ten temat. Jednocześnie bardzo ceni Andrzeja Piasecznego jako wokalistę i osobę publiczną. Stąd też zadeklarował, że przy okazji różnych wydarzeń chętnie będzie z nim współpracował.

Ja na ten temat zdania nie mam. Ja uważam, że Andrzej jest fachowcem i to jest najważniejsze”, odpowiedział wymijająco Tomasz Kammel w rozmowie z dziennikarką serwisu Jastrząbpost.

Dodał, że w przyszłości bardzo chętnie spotka się na planie jakiegoś programu z byłym trenerem „The Voice Senior”.

Jeśli zdarzy mi się program z Andrzejem, to z przyjemnością wejdę z nim we współpracę”, zadeklarował.

Spodziewałaś się po nim takich słów?  

Czytaj także: Andrzej Piaseczny i Tomasz Kammel na sylwestrze w Zakopanem! Zobacz zdjęcia

Tomasz Kammel, VIVA! 5/2020
Fot. Olga Majrowska

Tomasz Kammel w sesji do „VIVY!”, marzec 2020

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.