Andrzej Piaseczny, Tomasz Kammel
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME, Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik
O TYM SIĘ MÓWI

Andrzej Piaseczny i Tomasz Kammel na sylwestrze w Zakopanem! Zobacz zdjęcia

Nie uczestniczyli jednak w imprezie Telewizji Polskiej

Konrad Szczęsny 2 stycznia 2020 16:16
Andrzej Piaseczny, Tomasz Kammel
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME, Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik

Mimo że są gwiazdami Telewizji Polskiej, nie pojawili się na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”, który przyciągnął przed telewizory średnio 6 milionów widzów. Jednak, jak się okazuje, Tomasz Kammel oraz Andrzej Piaseczny... przebywali w tym czasie w Zakopanem i swoją obecnością uświetnili inną imprezę. Pojawiło się na niej zresztą kilka innych gwiazd.

Andrzej Piaseczny i Tomasz Kammel w Zakopanem na Sylwestrze

Dzięki zdjęciu zamieszczonemu na Instastories Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej wiadomo, że Tomasz Kammel poprowadził w czasie „Sylwestra Marzeń z Dwójką” inną zabawę, która odbywała się w tym czasie w jednym z hoteli w Zakopanem. Co ciekawe, jako jeden z gości muzycznych wystąpił na niej Andrzej Piaseczny, juror „The Voice Senior”. Wśród zaproszonych znaleźli się także między innymi Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski oraz Natalia Siwiec z mężem, Mariuszem Raduszewskim.

Tomasz Kammel nie poprowadził Sylwestra z Dwójką

Od jakiegoś czasu głośno jest o problemach Tomasza Kammela. Mimo że od kilku lat prowadzi nie tylko „Pytanie na śniadanie” (wraz z Marzeną Rogalską), lecz także format „The Voice of Poland”, zaś w tym roku był także gospodarzem pierwszej edycji „The Voice Senior”, według doniesień osoby związanej z TVP, włodarze stacji powoli odsuwają 48-latka od innych obowiązków. Właśnie dlatego nie został jednym z prowadzących „Sylwestra Marzeń z Dwójką” – mimo że rolę tę powierzano mu w poprzednich latach. Na jego miejsce wybrano wschodzącą gwiazdę telewizji, Aleksandra Sikorę, który pełnił honory gospodarza u boku Rafała Brzozowskiego, Marceliny Zawadzkiej, Idy Nowakowskiej i Norbiego.

„Tomek nie ma najmocniejszej pozycji. Jego aktywność w social mediach nie jest zbyt mile widziana przez szefostwo. Nie pomaga także to, że zaczął pracować w Radiu Zet, a to jak wiadomo, ściśle współpracuje z wydawnictwem Agora”, mówiło źródło portalu Plejada pod koniec października minionego roku.

Wszystko dlatego, że prezenter za pośrednictwem mediów społecznościowych otwarcie poparł społeczność LGBT+, m.in. przekazując datki na rzecz Marszu Równości w Białymstoku, o czym poinformował na Facebooku, co miało nie spodobać się włodarzom stacji.

Czy faktycznie jego dni w Telewizji Polskiej są policzone? O tym przekonamy się zapewne niebawem, choć warto zaznaczyć, że w listopadzie 2019 roku biuro prasowe stanowczo zaprzeczyło, że Tomasz Kammel i Marzena Rogalska zostaną zwolnieni z „Pytania na śniadanie”...  

Tomasz Kammel i Paulina Smaszcz-Kurzajewska poprowadzili imprezę sylwestrową w jednym z hoteli w Zakopanem:

Tomasz Kammel, Paulina-Smaszcz-Kurzajewska
Fot. Screen za Plotek.pl

Przyczyną problemów Tomasza Kammela w Telewizji Polskiej miał być m.in. ten wpis, zamieszczony w lipcu zeszłego roku na Facebooku prezentera:

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.