jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME
Z ŻYCIA GWIAZD

Andrzej Piaseczny nie wróci do „The Voice Senior”? Wokalista dosadnie komentuje

Artysta nie ma wątpliwości. „Z rozmów zakulisowych wiem...”

Ksenia Krasko 10 maja 2021 14:55
jamnik25.Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Wydaje się, że Andrzej Piaseczny właśnie zmienił swoje życie. Przy okazji promocji najnowszej płyty 50/50 wokalista dokonał coming outu. W wywiadzie na antenie Radia Zet przyznał, że utwór Miłość ma dla niego wyjątkowe znaczenie. „Tak, to jest piosenka o mnie. Mówię o tym z uśmiechem”, skomentował, odnosząc się do słów: „nie możesz zasnąć i przestać śnić, a życie chciałbyś dzielić tylko z nim”. To wyznanie wywołało falę pozytywnych komentarzy, jednak fani niepokoją się, że muzyk już na pewno nie wróci do programu „The Voice Senior”. Co sam artysta mówi na ten temat?

Andrzej Piaseczny nie wróci do Voice of Poland?

Plotki o tym, że Andrzej Piaseczny nie wróci na plan „The Voice Senior” pojawiły się jeszcze w styczniu, kiedy w sieci pojawiły się nagrania z urodzin artysty. Wokalista nie ukrywa na nich sprzeciwu wobec partii rządzącej i decyzji polityków, a w odpowiedzi na późniejsze pytania stwierdził, że nie wycofuje swoich słów.

Muzyk odniósł się do tej kwestii w wywiadzie z Gazetą Wyborczą. Artysta otwarcie przyznał, że to, co dzieje się w jego życiu, zapewne zakończy jego współpracę z TVP. „Jeśli mnie zatrudniają w programie muzycznym, idę i zajmuję się muzyką. Właściwie: zatrudniali. Nie sądzę, żebym pozostał w jury The Voice Senior”, stwierdził.

„Ludzie, którzy podejmują decyzje, są twardogłowi i nie mają takich dylematów jak ja. Dla nich wszystko jest albo czarne, albo białe. Cóż, mają do tego prawo. Nie spotkały mnie ze strony TVP żadne przykrości, ale z rozmów zakulisowych wiem, że raczej nie dostanę propozycji przedłużenia umowy”, dodał.

ZOBACZ: Michał Szpak odchodzi z „The Voice of Poland”. Wiemy, kto go zastąpi

Trenerzy II edycji „The Voice Senior”: Witold Paszt, Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, Andrzej Piaseczny, 2021 rok

Trenerzy Voice Senior
Fot. Natasza Młudzik / TVP

Andrzej Piaseczny ocenia program Voice Senior

Wokalista podkreślił, że przygoda z muzycznym show bardzo mu się podobała. „Nie przestanę głośno mówić, że „The Voice Senior” to zajebisty program, w którym uczestniczyłem z wyjątkową przyjemnością”, stwierdził w rozmowie z Wyborczą. „Cóż, czas biegnie, nic nie jest nam dane na zawsze. Nie mam pretensji do siebie ani nie będę miał do tego, kto podejmie ostateczną decyzję”, dodał artysta.

ZOBACZ: Andrzej Piaseczny dokonał coming outu. Teraz komentuje: „Tyle się dzisiaj dzieje, że...”

Andrzej Piaseczny wydał właśnie płytę 50/50, a od końca kwietnia prowadzi również autorską audycję na antenie Meloradio. Życzymy dalszych sukcesów! 

Źródło: Party, Gazeta Wyborcza

Andrzej Piaseczny nie wróci do programu The Voice Senior?

Andrzej Piaseczny, VIVA! 4/2019
Fot. Jacek Poremba/SHOOTME

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?