Piotr CZaykowski gejem
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ mówi

Piotr Czaykowski dokonał coming outu. Dodał zaskakujące zdjęcie z ukochanym!

Internauci są zachwyceni romantyczną fotografią panów!

Gabriela Czernecka 28 lipca 2021 08:51
Piotr CZaykowski gejem
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Gwiazda programu Azja Express dokonała coming outu. Piotr Czaykowski, znany i popularny model podzielił się na Instagramie z fanami zdjęciem z ukochanym. Fotografia już bije rekordy popularności! 

Gwiazdor Azja Express Piotr Czaykowski o swojej orientacji

Piotr Czaykowski był gwiazdą drugiej edycji programu Azja Express. Znany polski model pojawił się tam w towarzystwe Michała Piróga. Panowie świetnie radzili sobie w programie i udało im się nawet dojść do finału. Ostatecznie swoją przygodę w show zakończyli na drugim miejscu, ale obaj wyszli z tego programu zwycięsko. Azja Express szczególnie przyniosła rozgłos Piotrowi Czaykowskiemu, który zyskał na popularności. Dziś prowadzi agencję modeli i modelek, a niedawno wydał swoją pierwszą książkę Sekrety penisów. Jak oni to robią.

Zobacz: Oto najgorętszy uczestnik drugiej edycji „Azja Express”! Kim jest partnerujący Michałowi Pirógowi model, Piotr Czaykowski?

Kim jest partner Piotra Czaykowskiego?

Efektami swoich sukcesów ale i zawodowych zobowiązań i projektów chętnie dzieli się na INstagramie. Tam też fani mają okazję podejrzeć jak wygląda jego życie. Właśnie na profilu Czaykowskiego na Instagramie pojawił się osobisty wpis. Piotr Czaykowski wrzucił zdjęcie, na którym pozuje ze swoim chłopakiem, Giulio Filippo D'Errico. Panowie wybrali się wspólnie do Płocka na festiwal Audioriver, skąd wrzucili czułe zdjęcie do sieci. Kim jest partner Piotra Czaykowskiego? 

Zobacz również: Jako pierwszy aktor w Polsce odważył się na coming out. Co dziś robi Marek Barbasiewicz?

Giulio Filippo D'Errico to cypryjski aktor, piosenkarz i model. Na koncie ma role w kilku filmach i serialach oraz w wielu sesjach zdjęciowych. Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach piszą wprost, że panowie tworzą dobrze dobrany duet: „pięknie wyglądacie aż miło się patrzy”, pisze jeden z nich. „Dużo szczęścia dla Was. Tworzycie piękną parę, cudowny widok”, dodaje drugi. Faktycznie, tworzą naprawdę piękną parę!  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.