Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska, Viva! styczeń 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM JEST GŁOŚNO

Nie będzie rozwodu! Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski postanowili dać sobie drugą szansę

„Chciałbym, żeby nasz związek był taki jak moich dziadków...", wyznał aktor

Karol Sowa 8 sierpnia 2023 12:56
Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska, Viva! styczeń 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rzadko opowiadają o swoim życiu prywatnym. Nic więc dziwnego, że kilka miesięcy temu sensację wzbudziła informacja o rozstaniu artystów. Teraz okazuje się, że zakochani postanowili dać sobie drugą szansę i nie myślą już o rozwodzie. 

Roma Gąsiorowska — historia miłości

Przypomnijmy, że Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska stanęli na ślubnym kobiercu 10 kwietnia 2010 roku. Co ciekawe, był to dzień katastrofy lotniczej w Smoleńsku. I choć od lat byli w małżeństwie, unikali błysku fleszy i niechętnie zdradzali szczegóły dotyczące zacisza domowego. Od czasu do czasu jednak robili wyjątki. „Uwierzycie? To mój najdłuższy związek w życiu. Zawsze patrzę z podziwem na pary z wieloletnim stażem, gdzie liczba jest dwucyfrowa", pisała aktorka na social mediach w jedną z rocznic. 

Kilka miesięcy temu w ich związku pojawiły się czarne chmury. Para postanowiła się rozstać. Oboje myśleli nawet o rozwodzie.

CZYTAJ TEŻ: Ona - Miss Nastolatek, on - syn założyciela Polsatu. Tak kochają się Tobias Solorz z żoną Moniką

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski w sesji dla Vivy!
Fot. Adam Pluciński/MOVE/Viva!

Michał Żurawski, Roma Gąsiorowska, Viva! czerwiec 2015
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Michał Żurawski i Roma Gąsiorowska doszli do porozumienia. Dali sobie drugą szansę

Teraz media obiegła zaskakujące informacja. Aktorska para postanowiła dać sobie drugą szansę. Wcześniej utrzymywali przyjacielskie stosunki dla dobra dzieci. Co więcej, niedawno wraz ze swoimi pociechami wyjechali na wakacje do Toskanii. „To był strzał w dziesiątkę, bo wreszcie bez pośpiechu mogli powiedzieć, wyrzucić z siebie to, co niełatwe. I postanowili dać sobie szansę", mówiła jedna z przyjaciółek ulubienicy widzów w rozmowie z Dobrym Tygodniem. 

Michał Żurawski w ostatnim wywiadzie podkreślił również, że: „Chciałbym, żeby nasz związek był taki jak moich dziadków, którzy 60 lat razem szli przez życie. Wierzę, że będzie nam to dane", zwierzył się. 

Mamy nadzieję, że ich małżeństwo przetrwa kryzys i para doczeka się szczęśliwego zakończenia. 

CZYTAJ TEŻ: Są ze sobą bardzo zżyci, zwierzają się ze wszystkich problemów. Relacja Pawła Deląga z siostrą jest niezwykle wyjątkowa

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski w sesji dla Vivy!
Fot. Adam Pluciński/MOVE/Viva!

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski w sesji dla Vivy!
Fot. Adam Pluciński/MOVE/Viva!

Sesja z Romą Gąsiorowską i Michałem Żurawskim
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.