Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Duże zmiany u Małgorzaty Sochy! Ulubienica widzów zrezygnuje z aktorstwa? 

Po porodzie gwiazda zmieniła życiowe priorytety...

Rafał Kowalski 17 września 2018 19:02
Małgorzata Socha, VIVA! 4/2012, jamnik
Fot. Piotr Porębski

Pojawienie się dziecka na świecie to dla każdej mamy ogromna rewolucja w życiu. Szczególnie, gdy owe dziecko jest już trzecim z kolei. Wiele na ten temat wie na pewno Małgorzata Socha, która na początku września została mamą Stasia. Pociecha na tyle zmieniła priorytety aktorki, że ta postanowiła na razie zawiesić swoją karierę…

Kiedy Małgorzata Socha wróci do pracy?

Wielbiciele aktorki mają powody do niepokoju, ponieważ według informacji jednego z dwutygodników, Małgosia Socha nie będzie na razie pokazywać się publicznie. Aktorka zawsze marzyła o dużej rodzinie i teraz kiedy ma już trójkę dzieci, chce się skupić na pielęgnowaniu domowego ogniska. Dlatego gwiazda odłożyła na bok wszelkie sprawy zawodowe. Najważniejszą z nich, czyli zdjęcia do serialu Przyjaciółki będą musiały poczekać aż do grudnia…

A jak na pojawienie się w domu małego braciszka zareagowały dwie jego starsze siostry? „Mały na pewno będzie ulubieńcem całej rodziny. Dziewczynki są zachwycone, że mają brata, którym mogą się opiekować”, powiedział znajomy rodziny w rozmowie z magazynem Flesz.

Przypomnijmy, że Małgosia Socha podzieliła się z fanami radosną nowiną kilka dni temu, choć poród miał miejsce 4. września. „I jeszcze... Staś Dołączył do naszego domowego teamu: Zosi i Basi ❤Podziękowania dla zespołu szpitala Medicover z Leszkiem na czele Dziękuję za troskliwą opiekę! Trzeci raz rodziłam z Wami, a to świadczy o moim zaufaniu, i o Waszym profesjonalizmie”, napisała wtedy Socha w sieci.

Jesteśmy pewni, że stawiając na czas dla bliskich, aktorka dokonała dobrego wyboru. Propozycje serialowe i filmowe na pewno nie uciekną, a pierwszy miesiące życie malca już się nie powtórzą. Uważacie podobnie?

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.