Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

„Marchewka od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, naturalnego wibratora”. Zwiastun nowego programu Magdy Gessler „Sexy kuchnia” już jest hitem Internetu!

Konrad Szczęsny 3 listopada 2017 17:00
Magda Gessler, Viva! grudzień 2010
Fot. Olga Majrowska

Dla niej nie ma tematów tabu. Magda Gessler od zawsze lubiła szokować widzów i media wyznaniami, na przykład tymi dotyczącymi seksu. Jak zwierzyła się w jednym z wywiadów: „często klęka przed Waldemarem” [swoim długoletnim partnerem – przyp. red.].  Tym razem fani kreatorki smaku i stylu mogą przecierać oczy ze zdumienia, patrząc na zwiastun jej najnowszego programu, „Sexy kuchnia”. Gospodyni „Kuchennych rewolucji” wyznaje w nim, że… marchewki były używane jako wibratory w zakonach i są winne rozpadowi małżeństw w USA! 

Polecamy też: „Jestem gejszą, a nie żoną. Często klękam przed Waldemarem”. Magda Gessler opowiada o związkach i seksie

Zwiastun „Sexy kuchni” Magdy Gessler: marchewka, zakony, wibrator

Marchewka… Czy ona jest afrodyzjakiem? Hm… No wygląd jest afrodyzyjny jednoznacznie, nie będę tłumaczyć, co przypomina”, rozważa w krótkim filmiku kreatorka smaku i stylu.

Po czym stwierdza, że wymachiwanie podłużnym warzywem przed kamerą może zostać odebrane przez widzów jako czynność obsceniczna, więc odkłada marchewkę na stół i po chwili zaczyna ją skrobać. Ta z pozoru prosta i mało wymagająca czynność skłoniła jednak Magdę Gessler do osobliwej refleksji, dotyczącej… życia seksualnego w zakonach i wśród mieszkańców USA!

Powiem szczerze, że marchewka od wielu wieków pełniła rolę, szczególnie w zakonach, czego nie powinnam mówić, naturalnego wibratora, ponieważ wibrację powodowały ręce a nie żadna maszynka”, ze stoickim spokojem poucza widzów Magda Gessler.

Restauratorka idzie krok dalej i od historii seksualności w zakonach płynnie przechodzi do oceny pożycia mieszkańców USA oraz krytyki najsłynniejszego erotycznego gadżetu świata.

Tak a propos wibratorów, to nie jestem za nimi, bo uważam, że dlatego jest tak dużo rozwodów w Stanach Zjednoczonych, ponieważ kobiety przyzwyczajone są do tej mechanicznej przyjemności i nigdy później mężczyzna za tym nie nadąża. Czyli zawsze jest w tyle. Czyli one są same, a oni sfrustrowani. W związku z tym… marchewki!”, podkreśla Magda Gessler.

Podzielacie jej opinię dotyczącą wibratorów i ich wpływu na rozpad małżeńskiego pożycia w Stanach Zjednoczonych?

Polecamy: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Oto najgorsze „Kuchenne rewolucje” w historii programu Magdy Gessler!

Premiera nowego programu Magdy Gessler „Sexy kuchnia”

Premiera nowego programu Magdy Gessler odbędzie się już w najbliższą niedzielę 5 listopada o 10:55 na nowo utworzonym kanale Food Network Polska.

Polecamy: „Dzięki temu, że jestem s*ką, osiągnęłam tyle, co ona”. Internauci w szoku po emisji ostatniego odcinka „Kuchennych rewolucji”. Co wydarzyło się w programie?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.