Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/Voyk
Z ŻYCIA GWIAZD

"Lubię nagą kąpiel z moim nagim mężczyzną". 7 najlepszych wypowiedzi Magdy Gessler o seksie

Konrad Szczęsny 25 czerwca 2017 18:30
Magda Gessler, Waldemar Kozerawski, VIVA! kwiecień 2016
Fot. Iza Grzybowska/Voyk

Magda Gessler od 7 lat zaskakuje widzów TVN oraz media dzięki programowi "Kuchenne rewolucje". Jej wyznania często budzą duże emocje. Zdarzyło się jej już wyznać, że jest "Magdą boską" i że "smakuje jak czerwona krewetka z lekko słonego morza, z orzechami i ostrygami. Mój smak jest purpurowy i skomplikowany. Czosnku już nie trzeba dodawać". Jednym z tematów, na które gwiazda chętnie się wypowiada, jest seks. Jakie tajniki alkowy zdradza prowadząca "Kuchenne rewolucje" w wywiadach i na portalach społecznościowych?

 

Polecamy też: Egoizm, chamstwo, przekleństwa. Najgorsze "Kuchenne rewolucje" w historii programu. Magda Gessler była bezradna

 

Magda Gessler o seksie z Waldemarem Kozerawskim

 

Ostatnio media obiegło wyznanie Magdy Gessler, że uwielbia ze swoim partnerem baraszkować w wannie. Co więcej, w trakcie tegorocznych wakacji w Kanadzie ma podobno testować, jak przyrządzone przez nią potrawy wpływają na libido ukochanego. Wszystko po to, aby wiarygodnie wypaść w programie, który poprowadzi na antenie nowo utworzonego kanału TVN Food Network. Będzie on nosił tytuł "Sexy kuchnia".

 

"Namiętność w związku można podsycać, będąc nieprzewidywalną, nienudną, różną. Ja w swoim związku jestem wyjątkową gejszą - jestem miła i nigdy nie mam pretensji. Lubię nagą kąpiel z moim nagim mężczyzną", zwierzyła się w "Fakcie".

 

Polecamy też: Co zjeść, aby seks był udany? TYLKO U NAS Magda Gessler zdradza swoje kulinarne sekrety!

 

Magda Gessler o seksie i urodzie

 

Niedawno Magda Gessler zdradziła również kulisy nowego programu, który poprowadzi. Przy okazji wyznała, co jest według niej receptą na atrakcyjny wygląd.

 

"Ćwiczę mózg, ciężko pracuję, robię to, co kocham, to jest receptą na mój wesoły wygląd, nie wiem, czy dobry, ale jest mi bardzo dobrze. Seks jest fantastyczną metodą na urodę. W programie pokażę przepisy i sposób, w jaki się gotuje, w jaki kobieta się rusza, żeby kuchnia była sensualna, ciekawa i smaczna. Aby potem można było uprawiać seks w sposób lajtowy", zdradziła w rozmowie z Wirtualną Polską. 

 

Polecamy też: „Wciąż czuję się za mało kochana’’. Magda Gessler o trudnej relacji z rodzicami oraz blaskach i cieniach sławy

 

Magda Gessler o byciu gejszą

 

Dwa lata temu Magda Gessler zwierzyła się również w wywiadzie, że... w domu jest gejszą. 

 

"Jestem gejszą, a nie żoną. Często klękam przed Waldemarem", powiedziała w rozmowie z Magdą Mołek w programie "W roli głównej".

 

Magda Gessler o najlepszym seksie w życiu

 

W innym wywiadzie gwiazda "Kuchennych rewolucji" zdradziła, że... najlepszy seks przeżyła na Kubie!

 

"Wszystko musi być na swoim miejscu. Jeśli nie ma dobrego jedzenia, to jest dobry seks. Jak nie mamy co jeść, to przynajmniej jest seks, dlatego na Kubie seks jest najlepszy", zwierzyła się w rozmowie z serwisem Pudelek.pl

 

Polecamy też: „Jestem królową. Tyle barier pokonałam, tyle już osiągnęłam”! 7 najmocniejszych cytatów Magdy Gessler o życiu gwiazdy

 

Magda Gessler pisze książkę o seksie?

 

Jakiś czas temu restauratorka zwierzyła się natomiast, że planuje napisać książkę dotyczącą seksu. Jej roboczy tytuł brzmi „Seks w wielkiej knajpie”.

To będzie książka o tym, jak w restauracji tworzą się relacje. Jak ludzie zmieniają się, zakochują dzięki dzieleniu się wspaniałym posiłkiem”, zapowiedziała Magda Gessler. 

 

Magda Gessler o mężczyznach, miłości i seksie

 

„Nawet seks jest mniej miłosny. Znikli nam już mężczyźni, prawda? Jeśli my nie będziemy szanowały mężczyzn, nie uznamy ich „wyższości”, nawet jeśli jesteśmy mądrzejsze, jeśli on nie poczuje się pewnie, to mamy z głowy każdy związek. Ja nie wierzę w równouprawnienie. Jeśli kobieta ma zdolnego, zaradnego męża, to po co chce jeszcze pracować? To głupota. Mężczyźni czasem potrzebują prostych, zwyczajnych kobiet, które ich nie dominują. Ja w moich związkach jestem trochę gejszą. To jest hiszpańska mądrość. Gdy facet jest zmęczony, to nie wchodzi się z nim w dyskusje, tylko przynosi się rumianek i pyta czule: „Zmęczony jesteś? Może pójdziesz spać?”. Jakakolwiek dyskusja z mężczyzną nie ma sensu, bo on i tak zawsze będzie miał rację. W pewnym momencie musiałam stać się mężczyzną”, podkreślała w „Grazii”.

 

Polecamy też: „Nie powinnam się urodzić”. Magda Gessler i jej ojciec Mirosław Ikonowicz w pamiętnym wywiadzie

 

Magda Gessler o seksie na Facebooku

 

Temat seksu przewija się często w komentarzach, które Magda Gessler zamieszcza na Facebooku. Jeden z nich jej fani cytując do dziś.

 

"Znany jesteś z robienia lasek konikom pony... są zadowolone :). Pozdrawiam i obciągaj.... Aż będzie wiadereczko :/. Ręce posmarować gliceryna, Dereczku”, odpowiedziała któregoś dnia na Facebooku fanowi, któremu nie spodobało się jedno z zamieszczonych przez Magdę Gessler zdjęć.

 

Polecamy też: Magda Gessler z ukochanym obchodzą 14. rocznicę związku! Pamiętacie, co nam mówili o miłości?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?