Magda Gessler, VIVA! marzec 2010, main topic
Fot. Iza Grzybowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Magda Gessler nauczy Polki, jak seksownie gotować: „Można się spieszyć, ale z zakręconym kuperkiem”

Weronika Kostyra 14 czerwca 2017 18:00
Magda Gessler, VIVA! marzec 2010, main topic
Fot. Iza Grzybowska

Fani są coraz bardziej zaciekawieni nowym programem Magdy Gessler. Restauratorka zdradza ostatnio sporo intrygujących szczegółów…

Program Magdy Gessler

Program o nazwie „Sexy kuchnia” będzie emitowany na antenie TVN Food Network, którego Magda Gessler będzie twarzą. Jak sama mówi:

„Kuchnia jest magią i nieprawdopodobnym narzędziem do tego, żeby być piękną, szczęśliwą i bardzo zadowoloną”.

W programie chce pokazać, co i jak gotować, żeby uwodzić i po kolacji móc iść do łóżka. Przepisy mają być pyszne, lekkie, inspirujące i z zawartością afrodyzjaków, ale nie tylko to jest ważne. Istotne jest to, jak poruszamy się w kuchni i jak podajemy przygotowane dania – ważna jest gracja i uwodzenie każdym gestem. „Można się spieszyć, ale z zakręconym kuperkiem”, mówi Magda Gessler.

Przykładowe tytuły odcinków to: „Orgia smaku”, „Śniadanie do łóżka”, „Rozważna i romantyczna”. Magda Gessler będzie uczyła w nich Polki jak gotować, żeby „nie być przesadnie grubą, żeby być miłą, żeby być zadowoloną, jak gotować, żeby się podobać, żeby móc kochać i żeby być lekką. Żeby pobudzać zmysły, a nie żeby zmysły opadały”.

Skąd pomysł na taki program? Od dawna wiemy, że wspólne gotowanie łączy, a smaczna kolacja może być wstępem do miłego wieczoru. Magda Gessler w różnych wywiadach podsumowała to we właściwym sobie stylu:

Ludzie w Polsce jedzą za ciężkie kolacje, a potem nie ma dzieci.

To bardzo ważne, żeby zjeść taką kolację, która pobudza do ruchów, do czynów, do miłości, do przytulania, a nie do tego: „Nie dotykaj się mnie, muszę iść do łazienki”, a często tak jest.

Mam nadzieję, że będzie pysznie, lekko, a potem będzie można wstać, napić się wina i prokreować się, bo jest nas za mało.

Zobacz także: Makijaż nigdy nie był jej mocną stroną! Teraz pokazała się bez niego. W której wersji wygląda lepiej

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.