Magda Gessler, Viva! marzec 2011 MT
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek
ZE ŚWIATA GWIAZD

„Jestem gejszą, a nie żoną. Często klękam przed Waldemarem”. Magda Gessler opowiada o związkach i seksie

Weronika Bruździak-Gębura 28 marca 2017 15:30
Magda Gessler, Viva! marzec 2011 MT
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

„Chciałabyś dostać kapustą w głowę?”, zapytała Magda Mołek. „Gdybym zrobiła zły kapuśniak, mogłabym zasłużyć”, odpowiedziała bez wahania Magda Gessler. W programie „W roli głównej” najsłynniejsza polska restauratorka opowiedziała o swoich związkach i seksie.

Magda Gessler o Piotrze i Adamie Gesslerach

W rozmowie ze swoją imienniczką Magda Gessler opowiedziała o małżeństwie z Piotrem Gesslerem oraz o relacjach z jego bratem, Adamem.

„Nosiłam spodnie w tym związku. Piotr i Adam uwodzili mnie na raz, w tym samym czasie. Teraz myślę, że to mógł być spisek. Bogata wdowa. Oni nie mieli ani grosza. Ja z ich lodziarni zrobiłam prawdziwą restaurację”.

Polecamy też: „Jestem królową. Tyle barier pokonałam, tyle już osiągnęłam”! 7 najmocniejszych cytatów Magdy Gessler o życiu gwiazdy

oraz: Uczestniczka „Kuchennych rewolucji” zarzuca Magdzie Gessler manipulację! „Dlaczego powycinaliście momenty, w których brudne gary porównuje Pani do mojego odbytu czy pochwy…?”

Magda Gessler o sobie: „Jestem gejszą”

Magda Gessler opowiedziała też o swoim obecnym partnerze, Waldemarze Kozerawskim, a także o poprzednim mężczyźnie, który pochodził z Hiszpanii.

„Jestem gejszą, a nie żoną. Często klękam przed Waldemarem. Żałuję, że nie mam męża Hiszpana. Bardzo lubię Andaluzję. Miałam narzeczonego Andaluzyjczyka. Pachniał cudownie, sianem, lawendą i kwiatem pomarańczy. Był to prawdziwy milioner. Poczułam dotyk jego kaszmirowego materiału. Już wiem co to znaczy seks pieniądze. Zrobiłam sobie krzywdę, że nie grałam głupiej blondynki”.

Mężczyźni są mało męscy, a Magda Gessler jest jak…krewetka

Magda Gessler surowo oceniła współczesnych mężczyzn. Doceniła za to jednego Polaka…

„Przed wojną mężczyźni byli mężczyznami. Teraz są bardzo mało męscy. Rafał Sonik to dla mnie przykład prawdziwego mężczyzny”.

A co myśli o sobie? W jednym z wywiadów dla VIVY! powiedziała: „Smakuję jak czerwona krewetka z lekko słonego morza, z orzechami i ostrygami. Mój smak jest purpurowy i skomplikowany. Czosnku już nie trzeba dodawać”, zapewniła restauratorka.

Polecamy też: Magda Gessler: „Smakuję jak czerwona krewetka z orzechami i ostrygami. Czosnku nie trzeba dodawać

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.