Diana Rudnik zniknęła z Faktów dlaczego
Fot. TVN/Bartosz Krupa East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Jest mamą dwóch synów, mąż zaraził ją sportową pasją. Tak wygląda prywatne życie Diany Rudnik

„Prowadzę nieustanną walkę o każdą godzinę, żeby wszystko pogodzić”...

Rafał Kowalski 17 października 2023 15:57
Diana Rudnik zniknęła z Faktów dlaczego
Fot. TVN/Bartosz Krupa East News

Od siedmiu lat gromadzi coraz większą grupę sympatyków swojego talentu, prowadząc Fakty w TVN. Prywatnie spełnia się jako żona i mama. Życie prywatne nigdy nie było jednak dla Diany Rudnik tematem wiodącym podczas udzielania wywiadów. Co wiadomo zatem o życiu osobistym dziennikarki?

Życie prywatne Diany Rudnik – związek, synowie, pasja

Gdy kończy się kolejne wydanie Faktów TVN, Diana Rudnik pakuje swoje rzeczy i wraca tam, gdzie czuje największy spokój. W domu czekają na nią dwaj synowie. Obaj są już nastolatkami, starszy jest pełnoletni. Dobra relacja z dziećmi jest dla dziennikarki bardzo ważna. „Prowadzę nieustającą walkę o każdą godzinę, żeby wszystko pogodzić i utrzymać względną równowagę. Po pierwsze, być z chłopcami. Żeby czuli, że mama jest blisko. Że zawsze jest dla nich. Ale też trzeba przygotować się do pracy, ogarnąć dom, zrobić zakupy, coś przeczytać, spotkać się ze znajomymi, posiedzieć w ciszy. Doba jest za krótka, ale kto z nas tego nie zna?”, pytała głośno w rozmowie z TeleTygodniem.

Czytaj też: Ma czwórkę rodzeństwa, brat zawdzięcza jej życie. Rodzina Joanny Kulig wiele przeszła. Dziś ich relacja jest niezastąpiona. „Zawsze możemy na siebie liczyć”, podkreśla

Dziennikarka znajduje też w swojej codzienności czas na rozwijanie sportowych zainteresowań. W jej przypadku padło na biegi. „Im bardziej eksploatujemy się psychicznie, tym bardziej warto dawać sobie w kość fizycznie”, opowiadała. „Bieganiem zaraził mnie mąż, maratończyk. Na razie zaliczony mam półmaraton”, dodawała.

Mężem ulubienicy widzów jest Mariusz Rudnik. Zawodowo – wydawca TVN i TVN24, prywatnie zapalony fan aktywności fizycznej; szczególnie maratonów.

Ukochanego Diany Rudnik mogliśmy zobaczyć 9 lat temu w jednym z materiałów TVN24.

Mariusz Rudnik, mąż Diany Rudnik
Fot. screen z TVN24.pl

Kariera Diany Rudnik. Oskarżenia o nepotyzm

Zanim prezenterka trafiła do TVNu, wiele lat pracowała w TVP. Pochodząca z Opola dziennikarka rozpoczęła zbierać zawodowe doświadczenia po pierwszym roku studiów. Szybko dostała się na antenę. „Miałam sobotni dyżur - wiadomo, frycowe płacą wszyscy nowi dziennikarze. Prezenterka, która powinna przeczytać wiadomości, z jakichś powodów nie dojechała, więc kazano mi usiąść przed kamerą. Pożyczyłam czyjąś marynarkę, w ciągu 15 minut mnie umalowano i... tak to się zaczęło”, opowiadała Nowej Trybunie Opolskiej. Następnie przeprowadziła się do Łodzi, gdzie pogłębiała wiedzę na temat  zawodu reporterki. Ostatecznie pracowała jeszcze w Polsacie i znów w Telewizji Polskiej, z którą rozstała się wiosną 2016 roku.

Sprawdź też: Przed laty była gwiazdą TVP. Tak Jolanta Fajkowska wspomina pracę w telewizji

Bez pracy była tylko miesiąc. W kwietniu tego samego roku zasiliła szeregi dziennikarzy stacji TVN24, półtora roku później programu Fakty TVN. Programu, przy którym pracował jej mąż. Jeden z dzienników zasugerował więc, że Diana Rudnik otrzymała tę zawodową propozycję po znajomości. Gdy okazało się, że Anita Werner jest chora, wydawca "Faktów", czyli mąż Diany, sprowadził swoją życiową partnerkę na główną antenę. W stacji natychmiast zawrzało. Diana na razie ma z tego powodu same nieprzyjemności”, pisano w Super Expressie. 

Widzowie cenią ją jednak przede wszystkim za profesjonalizm, oddanie pracy i przekazywanie wszystkich informacji rzeczowo. To dlatego od lat jest jedną z najbardziej lubianych dziennikarek. 

TVP INFO, 2009 rok, DIANA RUDNIK 

TVP INFO, 2009 rok, DIANA RUDNIK
Fot. Rafal Guz / Forum

Diana Rudnik, Dzień Dobry TVN, 30.12.2019

Diana Rudnik, Dzień Dobry TVN, 30.12.2019
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

TAGI #TVN

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.