Aleksander Mackiewicz, Magdalena Mackiewicz, ślub, wesele, 21 czerwca 2024
Fot. Baranowski/AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Są razem na dobre i na złe, łączy ich wyjątkowe uczucie. Aleksander Mackiewicz wiele zawdzięcza ukochanej żonie

Kim jest Magdalena Mackiewicz?

Olga Figaszewska 22 czerwca 2024 08:45
Aleksander Mackiewicz, Magdalena Mackiewicz, ślub, wesele, 21 czerwca 2024
Fot. Baranowski/AKPA

Po trzynastu latach związku stanęli na ślubnym kobiercu! Aleksander Mackiewicz i jego ukochana przysięgali sobie miłość w otoczeniu bliskich. Ten wyjątkowy dzień na długo pozostanie w ich pamięci. Kim jest Magdalena Mackiewicz, żona ulubieńca widzów? Łączy ich wyjątkowe uczucie!

Aleksander Mackiewicz i jego ukochana po latach związku wzięli ślub. Jak wygląda ich miłość? 

Aleks Mackiewicz zyskał ogromną sympatię i popularność wśród widzów za sprawą roli w serialu Gliniarze. Jakiś czas temu udowodnił, że jest nie tylko fantastycznym aktorem, a także… tancerzem! W programie Taniec z Gwiazdami pokazał się z najlepszej strony i miał okazję rozwijać swoje umiejętności. Jego występy były wysoko oceniane przez jurorów i zachwycały publiczność. Aktor mógł liczyć na ogromne wsparcie bliskich, którzy kibicowali mu z widowni.

Prywatnie aktor jest szczęśliwym tatą, a wraz z ukochaną Magdaleną od kilkunastu lat tworzą zgrany duet. Na początku 2023 roku zakochani zapowiadali, że przygotowują się do ślubu. „21 czerwca bierzemy ślub z Magdaleną, po 13 latach. (...) To będzie dla nas magiczna data”, mówił ulubieniec widzów w rozmowie z Plejadą po jednym z odcinków tanecznego show. Dlaczego po latach postanowili sformalizować swój związek? Już wcześniej chcieli wziąć ślub, jednak wciąż coś stawało im na drodze, a uroczystość odwlekała się w czasie.

Czytaj też: Aleksander Mackiewicz po 13 latach związku wziął ślub. Tak wyglądała ich bajkowa ceremonia

Aleksander Mackiewicz, plan „Tańca z gwiazdami”, Warszawa, 03.03.2024 rok
Fot. Piętka Mieszko/AKPA

Aleksander Mackiewicz, plan „Tańca z gwiazdami”, Warszawa, 03.03.2024 rok

Aleks i Magdalena mocno się wspierają, dzielą radości i smutki. Wspólnie przeżyte lata uświadomiły im, że byli sobie pisani  - są razem na dobre i na złe.

„Później przyszła pandemia, później mały się urodził i zawsze było coś. Jeszcze była taka sytuacja prawna, gdzie szliśmy do dzieci do szkoły, chodziło o kwestie nazwisk. Stwierdziłem, że to jest ten czas, weźmy ten ślub. Razem przeszliśmy już wiele wzlotów, upadków, różnych sytuacji i jesteśmy ze sobą naprawdę na dobre i na złe. To jest dojrzały związek”, dodawał w tym samym wywiadzie Aleks Mackiewicz.

 Z kolei w rozmowie z portalem złotascena.pl artysta przyznał, że uroczystość miała się odbyć we wrześniu 2023 roku, jednak ze względów logistycznych termin został przeniesiony. „Magda ogarnęła już piękną salę w hotelu niedaleko naszego miejsca zamieszkania pod Warszawą”, tłumaczył.

Aleksander Mackiewicz, Magdalena Mackiewicz
Fot. Baranowski/AKPA

Aleksander Mackiewicz, Magdalena Mackiewicz
Fot. Baranowski/AKPA

W piątek, 21 czerwca media obiegły zdjęcia z wielkiego dnia państwa Mackiewiczów. Na miejsce zakochani przyjechali na miejsce czerwonym kabrioletem. Nie brakowało pięknych kwiatowych ozdób. Oczy zgromadzonych gości były skierowane ku pannie młodej, która pięknej sukni ślubnej wyglądała niczym księżniczka! Świeżo upieczeni małżonkowie nie ukrywali radości, uśmiech nie schodził z ich twarzy.

Ten dzień z pewnością zapamiętają na zawsze.

Sprawdź też: Z pierwszą żoną doczekał się dwójki dzieci, przy drugiej partnerce trwa do dzisiaj. Życie Michała Probierza jest niezwykle barwne

Kim jest Magdalena Mackiewicz, żona Aleksandra Mackiewicza?

Rodzina jest dla aktora najważniejszą wartością i źródłem siły. Magdalena Mackiewicz także związana jest ze światem artystycznym – zajmuje się fotografią. Zakochani nie mówią wiele na temat swojego wspólnego życia i rzadko uchylają rąbka tajemnicy. Skupiają się na swojej relacji i wspólnej przyszłości.

Aleksander Mackiewicz, Magdalena Mackiewicz, ślub, wesele, 21 czerwca 2024
Fot. Baranowski/AKPA

Aleksander Mackiewicz wspólnie z ukochaną wychowuje dwójkę dzieci, syna Bruna i córkę ze swojego poprzedniego związku, Alexis. 15-letnia pociecha aktora ma fantastyczną relację z ukochaną taty. Kilka miesięcy temu podkreślała, że cieszy się szczęściem zakochanych i nie może doczekać się ich wielkiego dnia. Magdalenę traktuje, jak biologiczną mamę.

„Jestem przeszczęśliwa, że w końcu do tego doszło, bo dla mnie Magdalena jest po prostu mamą i jestem dumna, że mam taką mamę, bo naprawdę nie byłoby lepszej kobiety, która mogłaby mnie wychowywać i być obok mnie”, mówiła Alexis Mackiewicz w rozmowie z Plejadą. Jak wyjaśniał wtedy aktor, ukochana pomagała mu wychowywać córkę. „Alexis, moja córka, nie jest córką Magdaleny. To jest długa historia. Ale jest z nami od zawsze, pomagała mi wychowywać malutką”, opowiadał w Plejadzie.

Całej rodzinie życzymy wszystkiego, co najpiękniejsze!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.