The Traitors. Zdrajcy, jam otw
Fot. instagram.com/malwinawedzikowska
O TYM SIĘ MÓWI

To oni wygrali „The Traitors. Zdrajcy”. Co wiemy o Stanleyu Ayomo i Justynie Kąkol?

Dwójka zwycięzców musi podzielić się wygraną sumą pieniędzy!

Maria Elas 23 maja 2024 09:00
The Traitors. Zdrajcy, jam otw
Fot. instagram.com/malwinawedzikowska

Za nami finałowy odcinek polskiej edycji programu „The Traitors. Zdrajcy”. Kto wrócił do domu bez niczego, a kto właśnie zdobył fortunę? Kim są i czym zajmują się zwycięzcy programu? Znamy odpowiedzi na te pytania!

Wiemy, kto wygrał pierwszą edycję programu „The Traitors. Zdrajcy”

Program „The Traitors. Zdrajcy” przez tygodnie zabawiał telewidzów TVN. Niestety nawet najlepsze programy muszą się kiedyś skończyć. Za nami właśnie ostatni odcinek show. W finale spotkali się cztery uczestnicy: Manae, Justyna, Olga i Stanley, jednakże w ostatnich eliminacjach odpadły aż dwie uczestniczki. 

Na pierwszy ogień odpadła Olga, która była ostatnią zdrajczynią, której udało się przetrwać. Niestety na tej eliminacji się nie skończyło: pozostali uczestnicy zagłosowali jeszcze raz i zdecydowali, że Manae również wróci do domu bez niczego. Niestety tutaj popełnili błąd — 23-latka z Bytomia nie była zdrajczynią. 

Zwycięzcami programu zostali więc Stanley Ayomo oraz Justyna Kąkol. Nie każdemu podobała się jednak ta decyzja: w sieci pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy zarzucali im zachłanność oraz wręcz spiskowanie przeciwko innym uczestnikom programu. 

Teraz szczęśliwcy podzielą się między sobą zawrotną sumą 326 tys. złotych. Kim jednak są i czym zajmują się poza programem?

Czytaj także: Pół wieku temu byli najbardziej rozpoznawalnymi dziecięcymi aktorami. Co słychać dziś u Dudusia i Poldka?

Co wiemy o zwycięzcach 1. edycji programu „The Traitors. Zdrajcy”? Kim są, czym się zajmują

Chociaż właśnie wygrali niemałą sumę pieniędzy, zwycięzcy pierwszej edycji programu „The Traitors. Zdrajcy” nie szukają poklasku w internecie. Co ciekawe — oboje kryją się za zamkniętymi, prywatnymi profilami na social mediach. 

Wiemy, że jeden z dwójki zwycięzców, Stanley Ayomo, ma 26 lat i mieszka w Warszawie. Na co dzień najbliższe jego sercu są sztuki walki: jest trenerem tajskiego boksu. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie programu, uczestnik programu uważa, że „sport pojawił się w dobrym momencie jego życia, gdy był trudnym i zbuntowanym nastolatkiem”.  

Ponadto doświadczenie sportowca miało także ukształtować jego charakter. Jak czytamy, Stanley jest niezależny i ambitny. Ponadto, chociaż nie boi się funkcji lidera, nie ma problemu z pracą w grupie. 

Zobacz także: Media się o nich rozpisywały, oni zaś nigdy nie potwierdzili swojej relacji. Co łączyło Wojciecha Błacha i Magdalenę Waligórską?

Druga zwyciężczyni, Justyna Kąkol, ma 27 lat i pochodzi z Rzeszowa. Wybrała zupełnie inną karierę, niż jej kolega: jest nauczycielką języka angielskiego. Jak opowiadała, nauka tego języka przychodziła jej z łatwością już od najmłodszych lat. Właśnie dlatego później zrozumiała, że może połączyć swoją pasję z zawodem i wybrała się na studia w tym kierunku. 

Uczestniczka programu studiuje także logopedię, a w wolnym czasie oddaje się sztuce, a także ukochanej muzyce. Jest optymistką i bez problemu odnajduje swoje miejsce w grupie.  

TAGI #TVN

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.