Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Sabina Zięba 13 kwietnia 2017 06:30
1/7
Copyright @Facebook Madonna, Instagram
1/7

Najstarsza córka Madonny wywołała ostatnio poruszenie, pojawiając się na plaży ze znajomymi. Studiująca w Michigan sztukę performatywną, Lourdes Leon jakiś czas temu zaczęła karierę modelki, a paparazzi nie dają jej spokoju. Dziewczyna nie wyróżniała się niczym szczególnym nad wybrzeżem, do czasu, gdy uniosła ręce i obserwatorzy zauważyli jej owłosione pachy. Wszyscy zadają sobie pytanie, czy rzeczywiście stawia na naturalność czy tylko chce szokować jak matka?

Polecamy też: „Zostałam zgwałcona. Miałam przystawiony nóż do szyi”. Poruszające wystąpienie Madonny podczas gali Billboardu

Dzieciństwo Lourdes Leon

Madonna w przeciągu swojego życia miała wielu partnerów i nie była stała w uczuciach. Jednak na początku swojej kariery odezwał się w niej instynkt macierzyński. Już w 1995 roku wyznała w wywiadzie dla Primetime Life, że szuka ojca dla swojego dziecka. Pod uwagę brała m. in. koszykarza Dennisa Rodmana, a także rapera Tupaca Shakura. W końcu w 1996 roku dowiedziała się, że jest w ciąży i urodziła Lourdes Leon. Jest to owoc krótkiego związku z Carlosem Leonem. Imię córki nawiązuje do miejscowości we Francji, gdzie matka wokalistki chciała odbyć pielgrzymkę. Madonna aż do 2000 roku wychowywała córkę samotnie. Wtedy to wyszła za reżysera, Guya Ritchiego, który został ojcem jej kolejnego dziecka. Ich związek trwał 8 lat.

Polecamy też: Lourdes będzie gwiazdą? Córka Madonny najgorętszym nazwiskiem show-biznesu!

Madonna w Playboyu

Nie trzeba przypominać, że Madonna zawsze lubiła szokować. Jednak szczególnie w pamięci jej fanom zapadła sesja w Playboyu. W 1985 roku, na początku swojej drogi, odważne akty piosenkarki pojawiły się w popularnym magazynie. Oczywiście pozowała nago, jednak zwracała na siebie uwagę nieogoleniem intymnych części ciała i prezentowaniem bujnego owłosienia. Mimo tego, że jeszcze kilka dekad temu nikomu to nie przeszkadzało, teraz wywołuje wielkie kontrowersje. W 2014 roku wokalistka dodała na swój profil na Facebooku zdjęcie potwierdzające, że mimo upływającego czasu, nadal stawia na naturalność i nie używa maszynki. Fanów podzieliła dana sytuacja - jedni byli oburzeni i uważali to za niehigieniczne i obrzydliwe, innych zachwyciło, że wokalistka promuje, aby kobiety wyglądały tak, jak tylko mają na to ochotę i łamie stereotypy.

Polecamy też: Odnaleziono zdjęcia Madonny sprzed początków jej kariery. Zobaczcie jak wtedy wyglądała królowa popu

Media od lat porównują Madonnę i Lourdes Leon. Wiadomo, że dziewczyna nie jest ideałem. Jako nastolatka zaczęła palić papierosy, obecnie ma już kolczyk w nosie, kilkanaście tatuaży i jak mama, gardzi depilacją. W naszej galerii możecie zobaczyć ich zdjęcia, na których doskonale widać podobieństwo, a także akt ze słynnej sesji wokalistki w Playboyu.

2/7
Copyright @Pinterest
2/7
3/7
Copyright @Pinterest, East News
3/7
4/7
Copyright @Pinterest
4/7

Madonna w 1984 roku  i Lourdes Leon w teledysku matki "Celebration" w 2009 roku.

Polecamy też: Mówi o ślubie, robi szpagat i śpiewa na żywo. W tak prywatnym wydaniu nie widzieliście Madonny jeszcze nigdy

5/7
Copyright @Pinterest
5/7
6/7
Copyright @Pinterest
6/7

Madonna i Lourdes Leon w tym samym stroju scenicznym.

Polecamy też: Madonna potwierdziła adopcję dwójki dzieci z Malawi i zdradziła ich płeć

7/7
Copyright @Pinterest
7/7

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.