Madonna, Lourdes Leon
Fot. Instagram/East News
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Córka Madonny kończy 23 lata! Skandalistka czy ofiara sławy matki?

Lourdes Leon co jakiś czas znajduje się w centrum medialnego zainteresowania

Konrad Szczęsny 14 października 2019 16:04
Madonna, Lourdes Leon
Fot. Instagram/East News

Córka Madonny ze związku z Carlosem Leonem  - Lourdes Leon, nazywana przez matkę po prostu Lola - podbija od kilku lat światowy show-biznes. Media nie bez powodu porównują ją do sławnej mamy. Lubi zwracać na siebie uwagę, zdjęcia, które wykonują paparazzi często wzbudzają ogromne medialne zainteresowanie. Czym szokowała opinię publiczną?

Kim jest Lourdes Leon, córka Madonny?

Trzy lata temu wraz z matką pojawiła się na pokazie Alexandra Wanga i wywołała nie lada sensację. Madonna i Lourdes Leon zasiadły w pierwszym rzędzie i  były w centrum zainteresowania fotografów i mediów. 20-latka wcześniej rzadko brała udział w salonowym życiu. Mówiło się, że Madonna wychowuje ją w sposób dosyć zasadniczy, z dala od błysku fleszy. 

Madonna. Alexander Wang. Lola
Fot. East News

Projektant Alexander Wang z Madonną i jej córką Lourdes Leon.

„Vogue” okrzyknął w tamtym czasie Lourdes najbardziej gorącym nazwiskiem show-biznesu ostatnich miesięcy. Wpływ na to miała niewątpliwie informacja, która trafiła do mediów w maju 2016 roku, że córka Madonny została twarzą kampanii perfum Stelli McCartney.

Media interesowały się życiem niespełna 23-letniej dziś Loli (urodziny obchodzi 14 października) od momentu jej narodzin. Jest owocem krótkiego związku królowej popu z trenerem fitness Carlosem Leonem, z pochodzenia Kubańczykiem. Lourdes przyszła na świat w 1996 roku. Dwa lata później matka po raz pierwszy zdecydowała się pokazać dziecko światu. Zrobiła to w marcu 1998 r. na okładce „Vanity Fair”. Dziewczynka miała wówczas niespełna dwa lata.

Madonna i córka Lourdes
Fot. Twitter

Madonna i Lourdes w sesji dla Vanity Fair w marcu 1998 r.

Przypomnijmy, że od 2014 r. Lourdes studiuje na University of Michigan. Na tej samej uczelni kształciła się również jej mama. Studiowała balet.

Wszystkie skandale Lourdes Leon, córki Madonny

Mimo że przez długi czas uchodziła za osobę stroniącą od skandali, w ostatnich latach jej zdjęcia są szeroko komentowane w mediach. Już w wieku nastoletnim Lourdes zaczęła palić papierosy. Eksperymentuje również z wizerunkiem: lubi piercing (ma m.in. kolczyk w nosie). 

Z kolei w kwietniu 2017 roku media obiegły zdjęcia z plaży, na których córka Madonny... chętnie eksponowała niewydepilowane pachy. Mimo że wywołało to burzliwą dyskusję dziwiło stosunkowo niewielu fanów królowej popu. Od lat jest ona bowiem zwolenniczką naturalności (pokazała to m.in. w sesji dla Playboya z 1985 roku). Zapewne zamiłowanie to przekazała także swojej latorośli.

Obecnie Lourdes szykuje się do ślubu. Jest związana z Jonathanem Puglią. Jej wybranek pochodzi z Ohio i mieszka obecnie w Nowym Jorku, ma dwóch braci. Parą są od dwóch lat. Podobno zgodę na zawarcie małżeństwa wyraziła już sama Madonna.  

„Lola i Jonathan są bardzo zakochani. Wszyscy myślą, że są dla siebie idealni, pomimo bardzo różnych środowisk. Madonna aprobuje związek, ale rodziny mają ze sobą niewiele wspólnego i nie jest prawdopodobne, że będą się często spotykać”, mówił w tym roku  informator serwisu Radar Online.

Czy Lourdes wykorzysta medialny szum, by podpisać lukratywne kontrakty reklamowe i tym samym pójdzie w ślady Madonny? Przekonamy się niebawem  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…