Madonna MT
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Madonna wściekła na producentów filmu o jej życiu! Dawno nie użyła tak mocnych słów

Weronika Bruździak-Gębura 27 kwietnia 2017 07:00
Madonna MT
Fot. East News

W Hollywood powstanie film biograficzny o Madonnie. Fani są zachwyceni, a piosenkarka… wściekła. Producentów obrazu nazwała „szarlatanami” i „głupcami”. Zobacz, dlaczego!

 

Madonna w ostrych słowach komentuje pomysł powstania filmu o jej życiu

„Tylko ja mogę opowiedzieć moją historię”, stwierdziła zdenerwowana Madonna na swoim Instagramie. 58-letnia piosenkarka tymi słowami zareagowała na informację, którą studio Universal Pictures podało w poniedziałek. Amerykański gigant branży kinematograficznej zapowiedział, że nabył prawa do scenariusza filmu „Blonde Ambition”, który opowie o życiu Madonny. 

Piosenkarka na swoim Instagramie nie szczędziła gorzkich słów pod adresem producentów: „Nikt nie wie tego, co ja wiem i co widziałam. Tylko ja mogę powiedzieć moją historię. Ktokolwiek inny, kto próbuje to robić, jest szarlatanem i głupcem. Liczy na szybkie uzyskanie korzyści bez wykonania jakiejkolwiek pracy. To choroba naszych czasów”, napisała rozgoryczona.

 

 

Szczegóły dotyczące filmu o życiu Madonny

Film „Blonde Ambition” ma zostać wyprodukowany przez Michaela De Lucę, który wyprodukował między innymi filmy takie jak: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Ciemniejsza strona Greya” i „Nowe oblicze Greya”, a także „Kapitan Phillips” z Tomem Hanksem, „Więzień nienawiści” z Edwardem Nortonem, „Moneyball” z Bradem Pittem czy „The Social Network” z Jessem Eisenbergiem, który opowiadał o życiu Marka Zuckereberga, twórcy Facebooka.

Scenariusz do filmu „Blonde Ambition” napisała debiutująca w tej roli Elyse Hollander, która do tej pory pisała teksty tylko do krótkometrażowych produkcji. Scenariusz filmu o życiu Madonny powstał już kilka lat wcześniej, jednak początkowo trafił na „czarną listę”, czyli spis najlepszych niewykorzystanych do tej pory pomysłów na hollywoodzkie filmy.

Akcja „Blonde Ambition” dzieje się w latach osiemdziesiątych, zanim Madonna wydała swój pierwszy album. Opowie o burzliwych początkach jej kariery, romansach i rosnącej popularności. Co ciekawe, „Blonde Ambition World Tour” to nazwa trzeciej trasy koncertowej Madonny z 1990 roku. W jej ramach piosenkarka dała 57 koncertów w 27 różnych miastach USA, Europy i Azji. Podczas tych występów zszokowała publiczność, łącząc wątki religijne i seksualne. Magazyn „Rolling Stone” uznał tę trasę koncertową Madonny za najlepszą w 1990 roku.

 

Polecamy też: Diaz, Madonna... Nie uwierzycie, które gwiazdy zaczynały w branży porno

TAGI #Madonna #film #kino

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?