Madonna MT
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Madonna wściekła na producentów filmu o jej życiu! Dawno nie użyła tak mocnych słów

Weronika Bruździak-Gębura 27 kwietnia 2017 07:00
Madonna MT
Fot. East News

W Hollywood powstanie film biograficzny o Madonnie. Fani są zachwyceni, a piosenkarka… wściekła. Producentów obrazu nazwała „szarlatanami” i „głupcami”. Zobacz, dlaczego!

 

Madonna w ostrych słowach komentuje pomysł powstania filmu o jej życiu

„Tylko ja mogę opowiedzieć moją historię”, stwierdziła zdenerwowana Madonna na swoim Instagramie. 58-letnia piosenkarka tymi słowami zareagowała na informację, którą studio Universal Pictures podało w poniedziałek. Amerykański gigant branży kinematograficznej zapowiedział, że nabył prawa do scenariusza filmu „Blonde Ambition”, który opowie o życiu Madonny. 

Piosenkarka na swoim Instagramie nie szczędziła gorzkich słów pod adresem producentów: „Nikt nie wie tego, co ja wiem i co widziałam. Tylko ja mogę powiedzieć moją historię. Ktokolwiek inny, kto próbuje to robić, jest szarlatanem i głupcem. Liczy na szybkie uzyskanie korzyści bez wykonania jakiejkolwiek pracy. To choroba naszych czasów”, napisała rozgoryczona.

 

 

Szczegóły dotyczące filmu o życiu Madonny

Film „Blonde Ambition” ma zostać wyprodukowany przez Michaela De Lucę, który wyprodukował między innymi filmy takie jak: „Pięćdziesiąt twarzy Greya”, „Ciemniejsza strona Greya” i „Nowe oblicze Greya”, a także „Kapitan Phillips” z Tomem Hanksem, „Więzień nienawiści” z Edwardem Nortonem, „Moneyball” z Bradem Pittem czy „The Social Network” z Jessem Eisenbergiem, który opowiadał o życiu Marka Zuckereberga, twórcy Facebooka.

Scenariusz do filmu „Blonde Ambition” napisała debiutująca w tej roli Elyse Hollander, która do tej pory pisała teksty tylko do krótkometrażowych produkcji. Scenariusz filmu o życiu Madonny powstał już kilka lat wcześniej, jednak początkowo trafił na „czarną listę”, czyli spis najlepszych niewykorzystanych do tej pory pomysłów na hollywoodzkie filmy.

Akcja „Blonde Ambition” dzieje się w latach osiemdziesiątych, zanim Madonna wydała swój pierwszy album. Opowie o burzliwych początkach jej kariery, romansach i rosnącej popularności. Co ciekawe, „Blonde Ambition World Tour” to nazwa trzeciej trasy koncertowej Madonny z 1990 roku. W jej ramach piosenkarka dała 57 koncertów w 27 różnych miastach USA, Europy i Azji. Podczas tych występów zszokowała publiczność, łącząc wątki religijne i seksualne. Magazyn „Rolling Stone” uznał tę trasę koncertową Madonny za najlepszą w 1990 roku.

 

Polecamy też: Diaz, Madonna... Nie uwierzycie, które gwiazdy zaczynały w branży porno

TAGI #Madonna #film #kino

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.