Madonna, Michael Jackson
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Michaela Jacksona i Madonnę łączyło płomienne uczucie? Wokalistka zdradziła, jak było naprawdę

Damian Duda 10 grudnia 2016 10:45
Madonna, Michael Jackson
Fot. Getty Images

O tym, że Madonna i Michael Jackson mieli romans plotkowano już w latach 80., kiedy oboje odnosili największe sukcesy. W 1983 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album artystki, zatytułowany „Madonna’’. Rok wcześniej premierę miała „Thriller’’ Michaela Jacksona, który uplasowała się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt w historii. Album rozszedł się w ponad 110 milionach egzemplarzy na całym świecie.

 

Przeczytaj też: Odnaleziono zdjęcia Madonny sprzed początków jej kariery. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała królowa popu

Romans Madonny i Michaela Jacksona

Gościem ostatniego odcinka „Carpool Karaoke’’ była Madonna. Gwiazda w rozmowie z prowadzącym Jamesem Cordenem wyznała, że z Michaelem Jacksonem łączyło ją coś więcej niż miłość do muzyki.

 

„Całowaliśmy się namiętnie, z językiem! Co więcej, to ja zawsze inicjowałam nasze zbliżenia!’’ – opowiedziała amerykańska wokalistka.

 

Michael Jackson w jednym z wywiadów wypowiedział się niepochlebnie o piosenkarce. Artysta stwierdził, że Madonna jest aseksualna, bo, jak później dodał: „Atrakcyjność człowieka wynika z jego serca i duszy, a nie z ciała’’.

 

„Myślę, że była szczerze we mnie zakochana, a ja zupełnie nic do niej nie czułem. Zrobiła wiele dziwnych i zwariowanych rzeczy, żeby mnie zdobyć. Ale nie mieliśmy charakterologicznie ze sobą nic wspólnego. Dla mnie Madonna jest aseksualna’’ - oznajmił Jackson.

 

Wiele osób z amerykańskiego show-biznesu nie bez powodu twierdzi, że w Hollywood nie ma miejsca zarówno na prawdziwe uczucie jak i na przyjaźń. W jednej z rozmów Michael wyznał, że wiedział o tym, że Madonna zazdrości mu sukcesu, który osiągnął.

 

„Z jednej strony wielkie sławy zawsze mnie podziwiały, ale jednocześnie mi zazdrościły. Chcieli mnie wielbić, ale także zająć moje miejsce. Madonna była jedną z nich. Była zazdrosna o moją sławę. Jest kobietą i to jest jej problem. Nigdy nie będzie tak znana jak gwiazda, która jest mężczyzną. Fanki są bardziej oddane swoim idolom, dlatego jestem tak uwielbiany. Mężczyźni może i kochają Madonnę, ale nie będą mdleć na jej koncertach.’’

 

Zobacz też: Mówi o ślubie, robi szpagat i śpiewa na żywo. W tak prywatnym wydaniu nie widzieliście Madonny jeszcze nigdy

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?