Madonna, Michael Jackson
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Czy Michaela Jacksona i Madonnę łączyło płomienne uczucie? Wokalistka zdradziła, jak było naprawdę

Damian Duda 10 grudnia 2016 10:45
Madonna, Michael Jackson
Fot. Getty Images

O tym, że Madonna i Michael Jackson mieli romans plotkowano już w latach 80., kiedy oboje odnosili największe sukcesy. W 1983 roku światło dzienne ujrzał debiutancki album artystki, zatytułowany „Madonna’’. Rok wcześniej premierę miała „Thriller’’ Michaela Jacksona, który uplasowała się na pierwszym miejscu najlepiej sprzedających się płyt w historii. Album rozszedł się w ponad 110 milionach egzemplarzy na całym świecie.

 

Przeczytaj też: Odnaleziono zdjęcia Madonny sprzed początków jej kariery. Zobaczcie, jak wtedy wyglądała królowa popu

Romans Madonny i Michaela Jacksona

Gościem ostatniego odcinka „Carpool Karaoke’’ była Madonna. Gwiazda w rozmowie z prowadzącym Jamesem Cordenem wyznała, że z Michaelem Jacksonem łączyło ją coś więcej niż miłość do muzyki.

 

„Całowaliśmy się namiętnie, z językiem! Co więcej, to ja zawsze inicjowałam nasze zbliżenia!’’ – opowiedziała amerykańska wokalistka.

 

Michael Jackson w jednym z wywiadów wypowiedział się niepochlebnie o piosenkarce. Artysta stwierdził, że Madonna jest aseksualna, bo, jak później dodał: „Atrakcyjność człowieka wynika z jego serca i duszy, a nie z ciała’’.

 

„Myślę, że była szczerze we mnie zakochana, a ja zupełnie nic do niej nie czułem. Zrobiła wiele dziwnych i zwariowanych rzeczy, żeby mnie zdobyć. Ale nie mieliśmy charakterologicznie ze sobą nic wspólnego. Dla mnie Madonna jest aseksualna’’ - oznajmił Jackson.

 

Wiele osób z amerykańskiego show-biznesu nie bez powodu twierdzi, że w Hollywood nie ma miejsca zarówno na prawdziwe uczucie jak i na przyjaźń. W jednej z rozmów Michael wyznał, że wiedział o tym, że Madonna zazdrości mu sukcesu, który osiągnął.

 

„Z jednej strony wielkie sławy zawsze mnie podziwiały, ale jednocześnie mi zazdrościły. Chcieli mnie wielbić, ale także zająć moje miejsce. Madonna była jedną z nich. Była zazdrosna o moją sławę. Jest kobietą i to jest jej problem. Nigdy nie będzie tak znana jak gwiazda, która jest mężczyzną. Fanki są bardziej oddane swoim idolom, dlatego jestem tak uwielbiany. Mężczyźni może i kochają Madonnę, ale nie będą mdleć na jej koncertach.’’

 

Zobacz też: Mówi o ślubie, robi szpagat i śpiewa na żywo. W tak prywatnym wydaniu nie widzieliście Madonny jeszcze nigdy

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.