Madonna, adoptowane dzieci Madonny, bliźniaczki Madonna
Fot. Getty Images/Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Madonna pochwaliła się bliźniaczkami, które adoptowała! Internauci oszaleli na punkcie tego zdjęcia

Konrad Szczęsny 22 lutego 2017 19:45
Madonna, adoptowane dzieci Madonny, bliźniaczki Madonna
Fot. Getty Images/Instagram

Madonna na początku lutego 2017 r. adoptowała bliźniaczki z Malawi. W ten sposób gwiazda pop zdecydowała się powiększyć rodzinę: w 2008 r. adoptowała już Davida Banda, zaś rok później Mercy James (oboje pochodzą z tego afrykańskiego kraju). Ma również dwójkę biologicznych dzieci: córkę Lourdes i syna Rocco. Gwiazda na Instagramie opublikowała zdjęcie bliźniaczek Esther i Stelli. Trzeba przyznać, że dziewczynki wyglądają na nim naprawdę uroczo!

 

Polecamy też: Madonna potwierdziła adopcję dwójki dzieci z Malawi i zdradziła ich płeć

Madonna o adopcji bliźniaczek z Malawi

Mogę oficjalnie potwierdzić, że zakończyłam proces adopcji dwóch bliźniaczek z Malawi. Jestem szczęśliwa, że są teraz częścią naszej rodziny. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim w Malawi, którzy pomogli mi uczynić to możliwym. Proszę też media, by uszanowały naszą prywatność w tym przejściowym momencie. Dziękuję również przyjaciołom, rodzinie i ogromnemu zespołowi ludzi za wsparcie i miłość”, napisała Madonna 8 lutego na Instagramie. W ten sposób potwierdziła informacje, które w mediach krążyły już od jakiegoś czasu, zaś ona im zaprzeczała, być może w obawie o przebieg procesu adopcyjnego. Jednak po załatwieniu wszystkich formalności królowa popu nie posiada się z radości! Dała temu wyraz, gdy na Instagramie pochwaliła się zdjęciem bliźniaczek!

Zdjęcie córek Madonny z Malawi

Dziewczynki pozują na nim w identycznych dresach i uśmiechają się. Widać, że są szczęśliwe. Internauci i fani Madonny nie szczędzą komplementów królowej popu. Podkreślają, że bliźniaczki wyglądają fantastycznie, zaś gest piosenkarki jest godny podziwu. Zgadzacie się z nimi?

 

Today's Blessing brought to you by Adidas! ⭐️🌟😂🌈🌈🎉🎉🌼🌼💝💝😂🙏🏻

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Zobacz też: Odnaleziono zdjęcia Madonny sprzed początków jej kariery. Zobaczcie jak wtedy wyglądała królowa popu 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.