Madonna, adoptowane dzieci Madonny, bliźniaczki Madonna
Fot. Getty Images/Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Madonna pochwaliła się bliźniaczkami, które adoptowała! Internauci oszaleli na punkcie tego zdjęcia

Konrad Szczęsny 22 lutego 2017 19:45
Madonna, adoptowane dzieci Madonny, bliźniaczki Madonna
Fot. Getty Images/Instagram

Madonna na początku lutego 2017 r. adoptowała bliźniaczki z Malawi. W ten sposób gwiazda pop zdecydowała się powiększyć rodzinę: w 2008 r. adoptowała już Davida Banda, zaś rok później Mercy James (oboje pochodzą z tego afrykańskiego kraju). Ma również dwójkę biologicznych dzieci: córkę Lourdes i syna Rocco. Gwiazda na Instagramie opublikowała zdjęcie bliźniaczek Esther i Stelli. Trzeba przyznać, że dziewczynki wyglądają na nim naprawdę uroczo!

 

Polecamy też: Madonna potwierdziła adopcję dwójki dzieci z Malawi i zdradziła ich płeć

Madonna o adopcji bliźniaczek z Malawi

Mogę oficjalnie potwierdzić, że zakończyłam proces adopcji dwóch bliźniaczek z Malawi. Jestem szczęśliwa, że są teraz częścią naszej rodziny. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim w Malawi, którzy pomogli mi uczynić to możliwym. Proszę też media, by uszanowały naszą prywatność w tym przejściowym momencie. Dziękuję również przyjaciołom, rodzinie i ogromnemu zespołowi ludzi za wsparcie i miłość”, napisała Madonna 8 lutego na Instagramie. W ten sposób potwierdziła informacje, które w mediach krążyły już od jakiegoś czasu, zaś ona im zaprzeczała, być może w obawie o przebieg procesu adopcyjnego. Jednak po załatwieniu wszystkich formalności królowa popu nie posiada się z radości! Dała temu wyraz, gdy na Instagramie pochwaliła się zdjęciem bliźniaczek!

Zdjęcie córek Madonny z Malawi

Dziewczynki pozują na nim w identycznych dresach i uśmiechają się. Widać, że są szczęśliwe. Internauci i fani Madonny nie szczędzą komplementów królowej popu. Podkreślają, że bliźniaczki wyglądają fantastycznie, zaś gest piosenkarki jest godny podziwu. Zgadzacie się z nimi?

 

Today's Blessing brought to you by Adidas! ⭐️🌟😂🌈🌈🎉🎉🌼🌼💝💝😂🙏🏻

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Zobacz też: Odnaleziono zdjęcia Madonny sprzed początków jej kariery. Zobaczcie jak wtedy wyglądała królowa popu 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.