Madonna, adoptowane dzieci Madonny, bliźniaczki Madonna
Fot. Getty Images/Instagram
O TYM JEST GŁOŚNO

Madonna pochwaliła się bliźniaczkami, które adoptowała! Internauci oszaleli na punkcie tego zdjęcia

Konrad Szczęsny 22 lutego 2017 19:45
Madonna, adoptowane dzieci Madonny, bliźniaczki Madonna
Fot. Getty Images/Instagram

Madonna na początku lutego 2017 r. adoptowała bliźniaczki z Malawi. W ten sposób gwiazda pop zdecydowała się powiększyć rodzinę: w 2008 r. adoptowała już Davida Banda, zaś rok później Mercy James (oboje pochodzą z tego afrykańskiego kraju). Ma również dwójkę biologicznych dzieci: córkę Lourdes i syna Rocco. Gwiazda na Instagramie opublikowała zdjęcie bliźniaczek Esther i Stelli. Trzeba przyznać, że dziewczynki wyglądają na nim naprawdę uroczo!

 

Polecamy też: Madonna potwierdziła adopcję dwójki dzieci z Malawi i zdradziła ich płeć

Madonna o adopcji bliźniaczek z Malawi

Mogę oficjalnie potwierdzić, że zakończyłam proces adopcji dwóch bliźniaczek z Malawi. Jestem szczęśliwa, że są teraz częścią naszej rodziny. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim w Malawi, którzy pomogli mi uczynić to możliwym. Proszę też media, by uszanowały naszą prywatność w tym przejściowym momencie. Dziękuję również przyjaciołom, rodzinie i ogromnemu zespołowi ludzi za wsparcie i miłość”, napisała Madonna 8 lutego na Instagramie. W ten sposób potwierdziła informacje, które w mediach krążyły już od jakiegoś czasu, zaś ona im zaprzeczała, być może w obawie o przebieg procesu adopcyjnego. Jednak po załatwieniu wszystkich formalności królowa popu nie posiada się z radości! Dała temu wyraz, gdy na Instagramie pochwaliła się zdjęciem bliźniaczek!

Zdjęcie córek Madonny z Malawi

Dziewczynki pozują na nim w identycznych dresach i uśmiechają się. Widać, że są szczęśliwe. Internauci i fani Madonny nie szczędzą komplementów królowej popu. Podkreślają, że bliźniaczki wyglądają fantastycznie, zaś gest piosenkarki jest godny podziwu. Zgadzacie się z nimi?

 

Today's Blessing brought to you by Adidas! ⭐️🌟😂🌈🌈🎉🎉🌼🌼💝💝😂🙏🏻

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

Zobacz też: Odnaleziono zdjęcia Madonny sprzed początków jej kariery. Zobaczcie jak wtedy wyglądała królowa popu 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?