Księżna Kate, książę William, książę Louis
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów!

Urodziła zaledwie dwa miesiące temu!

Weronika Kostyra 28 czerwca 2018 11:45
Księżna Kate, książę William, książę Louis
Fot. East News

Czy książę William i księżna Kate spodziewają się czwartego dziecka? Taką teorię wysnuły brytyjskie tabloidy. Księżna zaledwie dwa miesiące temu, 23 kwietnia, urodziła trzecie dziecko. Książę Louis nie został jeszcze nawet ochrzczony. Jego mama marzy jednak o drugiej córce. Bardzo chciałaby, by Charlotte miała siostrę, tak jak ona.

Kate i William spodziewają się dziecka?

Magazyn Life & Style Weekly poświęcił temu tematowi najnowszą okładkę. Twierdzi, że to zaskakujące ciąża jest powodem tego, że księżna nie pokazuje się ostatnio publicznie oraz nie pojechała z mężem w podróż do krajów Bliskiego Wschodu. Jej nieobecność tłumaczono do tej pory opieką nad małym Louisem, jednak wiadomo przecież, że księżna ma do dyspozycji cały sztab niań i opiekunek. Wcześniej małe dziecko nie przeszkadzało jej w łączeniu obowiązków z macierzyństwem.

Informacja o ciąży zaskoczyła i przytłoczyła rodziców George’a, Charlotte i Louisa. Szczególnie Kate jest zaniepokojona i poprosiła męża, by poświęcił rodzinie więcej czasu i ograniczył swoje zobowiązania. Tabloid zdradza też, że jednym z pierwszych objawów ciąży księżnej są jej zachcianki kulinarne – je dużo ciasteczek i indyjskie curry. Tak jak w przypadku poprzednich ciąż ma cierpieć na bardzo silne poranne mdłości.

O tym, czy informacja jest prawdziwa, dowiemy się z pewnością już niebawem! Jeżeli tak, Kate i William, będą mieli tyle samo dzieci, ile królowa Elżbieta II i książę Filip. Królewska para wychowała Karola, Annę, Andrzeja i Edwarda. Czy książę William i księżna Kate od początku planowali osiągnąć królewski wynik? 

Księżna Kate jest w czwartej ciąży, okładka Life & Style
Fot. Life & Style

Księżna Kate i księżniczka Charlotte noszą ubrania w tych samych kolorach
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?