Księżna Kate, książę William, książę Louis
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate jest w czwartej ciąży? Sensacyjne doniesienia brytyjskich mediów!

Urodziła zaledwie dwa miesiące temu!

Weronika Kostyra 28 czerwca 2018 11:45
Księżna Kate, książę William, książę Louis
Fot. East News

Czy książę William i księżna Kate spodziewają się czwartego dziecka? Taką teorię wysnuły brytyjskie tabloidy. Księżna zaledwie dwa miesiące temu, 23 kwietnia, urodziła trzecie dziecko. Książę Louis nie został jeszcze nawet ochrzczony. Jego mama marzy jednak o drugiej córce. Bardzo chciałaby, by Charlotte miała siostrę, tak jak ona.

Kate i William spodziewają się dziecka?

Magazyn Life & Style Weekly poświęcił temu tematowi najnowszą okładkę. Twierdzi, że to zaskakujące ciąża jest powodem tego, że księżna nie pokazuje się ostatnio publicznie oraz nie pojechała z mężem w podróż do krajów Bliskiego Wschodu. Jej nieobecność tłumaczono do tej pory opieką nad małym Louisem, jednak wiadomo przecież, że księżna ma do dyspozycji cały sztab niań i opiekunek. Wcześniej małe dziecko nie przeszkadzało jej w łączeniu obowiązków z macierzyństwem.

Informacja o ciąży zaskoczyła i przytłoczyła rodziców George’a, Charlotte i Louisa. Szczególnie Kate jest zaniepokojona i poprosiła męża, by poświęcił rodzinie więcej czasu i ograniczył swoje zobowiązania. Tabloid zdradza też, że jednym z pierwszych objawów ciąży księżnej są jej zachcianki kulinarne – je dużo ciasteczek i indyjskie curry. Tak jak w przypadku poprzednich ciąż ma cierpieć na bardzo silne poranne mdłości.

O tym, czy informacja jest prawdziwa, dowiemy się z pewnością już niebawem! Jeżeli tak, Kate i William, będą mieli tyle samo dzieci, ile królowa Elżbieta II i książę Filip. Królewska para wychowała Karola, Annę, Andrzeja i Edwarda. Czy książę William i księżna Kate od początku planowali osiągnąć królewski wynik? 

Księżna Kate jest w czwartej ciąży, okładka Life & Style
Fot. Life & Style

Księżna Kate i księżniczka Charlotte noszą ubrania w tych samych kolorach
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…