Jest naprawdę zawiedziona!

Weronika Kostyra 26 czerwca 2018 13:00

Członkowie rodziny królewskiej nie mogą liczyć na ani chwilę odpoczynku. Książę William niedawno po raz trzeci został ojcem i na pewno dokucza mu przemęczenie. Ma teraz okazję oderwać się od domowych obowiązków, ponieważ odbywa służbową podróż po krajach Bliskiego Wschodu. Najpierw udał się do Jordanii, następnie odwiedził Izrael. Niestety daleką podróż w takim momencie ma mu za złe żona…

Książę William zostawił żonę samą z dziećmi

Księżna Kate jest wspaniałą mamą i z radością zajmuje się trójką małych dzieci. Przyznaje jednak, że jest to wycieńczające zadanie. Czuje też, że omija ją wiele sytuacji. Jedną z nich jest podróż do Jordanii. Gdyby nie małe dziecko, z pewnością wyjechałaby razem z mężem. Teraz widzi jedynie jego zdjęcia, na których razem z księciem Ranim Malkim odwiedza jordańskie zabytki. Książę William wyznał, że Kate bardzo chciałaby tam być, ponieważ jako mała dziewczynka przez pewien czas mieszkała z rodzicami w Jordanii. „Kate byłaby zachwycona. Naprawdę kochała życie tutaj. Jest bardzo zła, że jestem tutaj bez niej”, zdradził William.

Książę był w dokładnie tych samych miejscach, które odwiedzała mała Kate. „Książę Cambridge odwiedził Jerash, to samo miejsce, które wraz z ojcem i siostrą w wieku 4 lat odwiedziła księżna Cambridge, gdy mieszkali w Jordanii”, wyjaśnił pałac Kensington. Nie wiadomo jednak, czy Kate spodobały się te zdjęcia czy jedynie pogłębiły jej zazdrość.

Księżna ma jeszcze jeden powód do niezadowolenia. Ostatnim razem, kiedy książę podróżował samodzielnie, świat obiegły zdjęcia z klubu, w którym tańczy otoczony pięknymi kobietami. Spekulowano wtedy, że małżeństwo księcia przechodzi kryzys, a księżna nie chce mu ponownie zaufać. Od skandalu upłynęło już jednak dużo czasu, a w międzyczasie książęca para powitała na świecie trzecie dziecko, księcia Louisa. 

1/7
księżna Kate
Copyright @East News
1/7

Księżna Kate i książę William

2/7
Księżna Kate, książę William
Copyright @East News
2/7

Kate jest zazdrosna o to, że William wyjechał do Jordanii sam.

3/7
księżniczka Charlotte, książę George na balkonie z rodzicami, księżna Kate i książę William
Copyright @Getty Images
3/7

Para książęca jest zmęczona opieką nad dziećmi...

4/7
księżna Kate, książę William, trzecie dziecko
Copyright @East News
4/7

Trzecie dziecko pary przyszło na świat 23 kwietnia tego roku.

5/7
Copyright @East News
5/7

Książę William i księżna Kate

6/7
Copyright @East News
6/7

Książę William i księżna Kate

7/7
Księżna Kate ciąża, ciąża księżnej Kate
Copyright @East News
7/7

Księżna Kate bardzo chciała pojechać do Jordanii razem z mężem

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.