KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate nie może wybaczyć Williamowi... Co się stało?

Jest naprawdę zawiedziona!

Weronika Kostyra 26 czerwca 2018 13:00

Członkowie rodziny królewskiej nie mogą liczyć na ani chwilę odpoczynku. Książę William niedawno po raz trzeci został ojcem i na pewno dokucza mu przemęczenie. Ma teraz okazję oderwać się od domowych obowiązków, ponieważ odbywa służbową podróż po krajach Bliskiego Wschodu. Najpierw udał się do Jordanii, następnie odwiedził Izrael. Niestety daleką podróż w takim momencie ma mu za złe żona…

Książę William zostawił żonę samą z dziećmi

Księżna Kate jest wspaniałą mamą i z radością zajmuje się trójką małych dzieci. Przyznaje jednak, że jest to wycieńczające zadanie. Czuje też, że omija ją wiele sytuacji. Jedną z nich jest podróż do Jordanii. Gdyby nie małe dziecko, z pewnością wyjechałaby razem z mężem. Teraz widzi jedynie jego zdjęcia, na których razem z księciem Ranim Malkim odwiedza jordańskie zabytki. Książę William wyznał, że Kate bardzo chciałaby tam być, ponieważ jako mała dziewczynka przez pewien czas mieszkała z rodzicami w Jordanii. „Kate byłaby zachwycona. Naprawdę kochała życie tutaj. Jest bardzo zła, że jestem tutaj bez niej”, zdradził William.

Książę był w dokładnie tych samych miejscach, które odwiedzała mała Kate. „Książę Cambridge odwiedził Jerash, to samo miejsce, które wraz z ojcem i siostrą w wieku 4 lat odwiedziła księżna Cambridge, gdy mieszkali w Jordanii”, wyjaśnił pałac Kensington. Nie wiadomo jednak, czy Kate spodobały się te zdjęcia czy jedynie pogłębiły jej zazdrość.

Księżna ma jeszcze jeden powód do niezadowolenia. Ostatnim razem, kiedy książę podróżował samodzielnie, świat obiegły zdjęcia z klubu, w którym tańczy otoczony pięknymi kobietami. Spekulowano wtedy, że małżeństwo księcia przechodzi kryzys, a księżna nie chce mu ponownie zaufać. Od skandalu upłynęło już jednak dużo czasu, a w międzyczasie książęca para powitała na świecie trzecie dziecko, księcia Louisa. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.