KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Kate nie może wybaczyć Williamowi... Co się stało?

Jest naprawdę zawiedziona!

Weronika Kostyra 26 czerwca 2018 13:00

Członkowie rodziny królewskiej nie mogą liczyć na ani chwilę odpoczynku. Książę William niedawno po raz trzeci został ojcem i na pewno dokucza mu przemęczenie. Ma teraz okazję oderwać się od domowych obowiązków, ponieważ odbywa służbową podróż po krajach Bliskiego Wschodu. Najpierw udał się do Jordanii, następnie odwiedził Izrael. Niestety daleką podróż w takim momencie ma mu za złe żona…

Książę William zostawił żonę samą z dziećmi

Księżna Kate jest wspaniałą mamą i z radością zajmuje się trójką małych dzieci. Przyznaje jednak, że jest to wycieńczające zadanie. Czuje też, że omija ją wiele sytuacji. Jedną z nich jest podróż do Jordanii. Gdyby nie małe dziecko, z pewnością wyjechałaby razem z mężem. Teraz widzi jedynie jego zdjęcia, na których razem z księciem Ranim Malkim odwiedza jordańskie zabytki. Książę William wyznał, że Kate bardzo chciałaby tam być, ponieważ jako mała dziewczynka przez pewien czas mieszkała z rodzicami w Jordanii. „Kate byłaby zachwycona. Naprawdę kochała życie tutaj. Jest bardzo zła, że jestem tutaj bez niej”, zdradził William.

Książę był w dokładnie tych samych miejscach, które odwiedzała mała Kate. „Książę Cambridge odwiedził Jerash, to samo miejsce, które wraz z ojcem i siostrą w wieku 4 lat odwiedziła księżna Cambridge, gdy mieszkali w Jordanii”, wyjaśnił pałac Kensington. Nie wiadomo jednak, czy Kate spodobały się te zdjęcia czy jedynie pogłębiły jej zazdrość.

Księżna ma jeszcze jeden powód do niezadowolenia. Ostatnim razem, kiedy książę podróżował samodzielnie, świat obiegły zdjęcia z klubu, w którym tańczy otoczony pięknymi kobietami. Spekulowano wtedy, że małżeństwo księcia przechodzi kryzys, a księżna nie chce mu ponownie zaufać. Od skandalu upłynęło już jednak dużo czasu, a w międzyczasie książęca para powitała na świecie trzecie dziecko, księcia Louisa. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.