Brytyjska rodzina królewska, księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Tajemnica jednego zdjęcia. Dlaczego Meghan stała za Kate na urodzinach królowej?

Powód jest bardzo prosty!

Gabriela Czernecka 15 czerwca 2018 13:56
Brytyjska rodzina królewska, księżna Meghan, księżna Kate
Fot. East News

Meghan wraz z księciem Harrym pojawili się na obchodach urodzin królowej Elżbiety II. Wielu zwróciło uwagę na to, że nowa księżna w brytyjskiej rodzinie królewskiej stała na pałacowym balkonie schowana za księżną Kate i księciem Williamem oraz za księciem Karolem. Dlaczego Meghan ma Trooping the Colour stała tak z tyłu? Tajemnica jednego zdjęcia została rozwiązana. Powód jest bardzo prosty! 

Meghan na Trooping the Colour musiała stać za Kate. Dlaczego?

W minioną niedzielę księżna Meghan zadebiutowała na corocznym święcie Trooping the Colour, na którym obchodzone są urodziny królowej Elżbiety II. Niestety mediom nie udało się złapać na zdjęciu całej kreacji nowej księżnej, gdyż żona księcia Harry'ego stała w drugim rzędzie. Przed nią w pełnej krasie zaprezentowała się oczywiście królowa, ale i Kate wraz z  Williamem i dziećmi oraz książę Karol.

Fani zaczęli zastanawiać się, dlaczego Meghan nie stała w pierwszym rzędzie. W końcu jest nową członkinią rodziny królewskiej i małżonką samego Harry'ego! Dla Meghan to był pewnego rodzaju debiut i tym razem kto inny miał być w centrum uwagi, ale mimo to udało się jej pojawić w mediach na całym świecie.

Wszystko za sprawą dość kontrowersyjnej stylizacji z odkrytymi ramionami, którą przy okazji doradził jej ubrać sam Harry. Mówiono, że to właśnie przez nieodpowiednią sukienkę Meghan kazano stanąć z tyłu. Rozwiązanie zagadki okazuje się być jednak całkowicie inne. 

Dlaczego Meghan stała za księżną Kate? Wszystko za sprawą... hierarchii, jaka panuje w royal family. Książę Harry jest dopiero szósty w kolejce do brytyjskiego tronu - po swoim ojcu, bracie i trójce jego dzieci. Do dlatego przed nim na pałacowym balkonie stał z jednej strony książę Karol (następca tronu Wielkiej Brytanii) oraz książę William (drugi w kolejce sukcesji) z rodziną.

W przypadku prezentacji rodziny królewskiej na balkonie to Karol i William są "ważniejszymi" członkami rodziny, których chcą oglądać zgromadzeni przed pałacem fani. Wiedzieliście o tym?  

Książę Harry i księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

obchody 92. urodzin królowej Elżbiety II
Fot. East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.