Księżna Kate księżna Meghan styl
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Kłótnie starają się ukryć uśmiechem.  Jak naprawdę wyglądają relacje Kate i Meghan?

Księżne ostro ze sobą rywalizują...

Gabriela Czernecka 25 czerwca 2018 17:55
Księżna Kate księżna Meghan styl
Fot. Getty Images

Wydawało się, że Kate i Meghan łączą przyjacielskie relacje. Żona księcia Williama miała pomagać Meghan przystosować się do życia w royal family, uczyła ją obowiązujących zasad czy pomagała wybrać odpowiednią kreację. Od kilku dni w mediach pojawiają się jednak sprzeczne informacje. Podobno Kate i Meghan nie przepadają za sobą! O co chodzi tym razem? 

Wojna między Kate i Meghan

Jedni twierdzą, że o sympatię Brytyjczyków, inni o zazdrość królowej Elżbiety II. O co kłócą się księżne? Mówi się, że wszystko uległo zmianie po tym, jak Meghan na dobre zagościła w królewskim świecie. Jak podają brytyjskie media księżna Kate nie jest zadowolona z tego, że od czasu ślubu Harry'ego i Meghan nikt nie zwraca na nią uwagi.

Żonę Williama szczególnie boli fakt, że ma słabe relacje z Meghan, która teraz kosztem ich zaczynającej się przyjaźni postanowiła w pełni poświęcić się temu, by przypodobać się królowej. Osoby z otoczenia księżnej Kate twierdzą, że wkłada ona wiele wysiłku w to, by ich przyjaźń się rozwijała, ale wygląda na to, że nie zyskuje nic w zamian. 

Księżna Meghan nową ikoną Brytyjczyków

o jednak nie wszystko. Wygląda na to, że Kate ma problem z rosnącą popularnością Meghan, Kate mimo tego, że długo przygotowywała się do roli księżnej Cambridge, nigdy nie zyskała tak wielkiej (i tak szybko postępującej) popularności jak Meghan. Konflikt pań sprawia, że William i Harry od jakiegoś czasu zastanawiają się jak poprawić ich wzajemne stosunki. Brytyjskie media donoszą, że Wiliam robi co może, aby załagodzić sprawy.

Według brytyjskiego Vogue'a księżna Meghan znalazła się na liście najbardziej wpływowych kobiet na Wyspach Brytyjskich. Zdaniem redaktorów magazynu księżna Meghan ma niebywały wpływ na kształtowanie nowej tożsamości monarchii XXI wieku. 

Wygląda na to, że konflikt między Kate i Meghan szybko nie ucichnie. Nie jest to dobra wiadomość, bowiem ich kłótnia może nadszarpnąć idealny wizerunek rodziny królewskiej... 

Fot. East News

Kate i Meghan
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?