Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O tym jest głośno

Krzysztof Ibisz po raz kolejny zostanie tatą! Jego ukochana przekazała radosną nowinę

„Będzie nas więcej”

Marta Nawacka 21 maja 2024 19:24
Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów, a prywatnie także szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci. Krzysztof Ibisz doczekał się dwóch synów z poprzednich związków, a dwa lata temu na świat przyszła jego kolejna pociecha, ze związku z Joanną Ibisz. Teraz ukochana prezentera przekazała radosną nowinę, że niebawem ich rodzina ponownie się powiększy!

Krzysztof Ibisz: życie prywatne, dzieci

Śmiało można powiedzieć, że jest jednym z najpopularniejszych polskich prezenterów. Prywatnie Krzysztof Ibisz jest także szczęśliwym mężem i ojcem. Z małżeństwa z Anną Zejdler doczekał się syna Maksymiliana, a relacja z Anną Nowak-Ibisz zaowocowała 18-letnim już synem Vincentem. Niestety te związki nie przetrwały próby czasu, jednak prezenter do dziś utrzymuje przyjacielskie relacje z byłą żoną.

Z czasem Krzysztof Ibisz związał się z Joanną Kudzbalską, która została jego żoną. W 2022 roku małżonkowie powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, synka Borysa. Teraz okazuje się, że rodzina niebawem ponownie się powiększy!

Czytaj też: Osiem lat temu stanęli na ślubnym kobiercu, trzymali to w tajemnicy. Tak wyglądała bajkowa ceremonia Mariny i Wojciecha Szczęsnych!

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska
Fot. TRICOLORS/East News

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska

Krzysztof Ibisz ponownie zostanie tatą

Okazuje się, że Krzysztof Ibisz niebawem po raz czwarty zostanie ojcem! Jego ukochana, Joanna Ibisz, zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem i wymownym podpisem. „Będzie nas więcej”, napisała pod uroczą, rodzinną fotografią. Pod zdjęciem natychmiast zaroiło się od gratulacji. Dla partnerki prezentera będzie to drugie dziecko. Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Zobacz także: Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska: „Nasza relacja była trudna, ale była wynikiem tego, co wydarzyło się w przeszłości”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.